Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2017 01 03, 09:44 Atnaujinta 2017 01 03, 12:15

Antrąją Naujųjų metų naktį – brolžudystė Kauno rajone

Naktį iš pirmadienio į antradienį Kauno r. Virbaliūnų k. įvykdyta žmogžudystė.
Nužudymas Virbaliūnų kaime Kauno rajone
Nužudymas Virbaliūnų kaime Kauno rajone / 15min nuotr.

Kaip informuoja Policijos departamentas, sausio 2 d. 2 val. 18 min. Kauno r., Virbaliūnų k., savo namuose, rastas 39-erių metų Sauliaus Nekrošiaus lavonas su durtine žaizda kairiojoje kirkšnyje.

Dėl šio nusikaltimo padarymo sulaikytas vyresnysis nužudytojo brolis. 44-erių metų vyras uždarytas į areštinę.

Batniavos seniūnas Šarūnas Pikelis auką pažinojo – trejus metus kartu mokėsi Kulautuvos vidurinėje mokykloje. Pasak jo, tuomet S.Nekrošius buvo netgi pažangus mokinys. Baigus devynias klases, jų keliai išsiskyrė.

„Nebuvo jis problemiškas seniūnijos gyventojas. Bedarbis, į seniūniją kreipdavosi dėl pašalpų. Kartais matydavau išgėrusį, kartais – blaivą. Apie brolį, kuris sulaikytas, nieko nežinau. Nenutuokiu, ar kartu gyveno“, – patikino seniūnas.

Jis neprisiminė, kada pastarąjį kartą jų apylinkėse būtų kas ką nužudęs. Š.Pikelio teigimu, Batniavos seniūnija buvo laikoma viena saugiausių seniūnijų Kauno rajone.

15min žiniomis, abu broliai gyveno kartu, dažnai pykosi dėl įvairių smulkmenų, pvz., kuris nesumokėjo už elektrą. Kaip teigė kaimynai, įtariamasis iškart po to, kai sužalojo brolį, kreipėsi į vieną jų, kad nueitų pažiūrėti, ar dar gyvas.

Pasak šalia gyvenusiųjų, tarp brolių kruvinų konfliktų kildavę ir anksčiau.

Greitąją pagalbą į nelaimės vietą iškvietė pats įtariamasis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min