Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Anykščių policininkai nuo ugnies gelbėjo pastatus

Dega žolė
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr. / Dega žolė
Šaltinis: 15min
0
A A

Anykščių rajono policijos pareigūnai ketvirtadienį nuo plintančio žolės gaisro išgelbėjo senolės sodybą.

Kaip praneša Policijos departamentas, ketvirtadienio popietę Utenos apskrities VPK Anykščių rajono policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus Prevencijos poskyrio tyrėjai  Rimvydas Versinskas ir Ramūnas Sriubas, dirbdami kartu su Utenos regiono aplinkos apsaugos departamento Anykščių rajono agentūros vyr. specialistu Audrium Pilka, Kavarsko seniūnijoje prie Kabošių k. pastebėjo degančius keliolika hektarų pievų.

Nuskubėję link gaisravietės, pareigūnai aptiko čia besidarbuojančius rajono PGT ugniagesius. Liepsnos plito vis tolyn, o degantys plotai didėjo. Ugniagesiai negalėjo efektyviai kovoti su liepsna, nes šlapioje pievoje užklimpo jų automobilis.

Kadangi degė didžiuliai pievų plotai ir ugnis vis plito tolyn, pareigūnai nuskubėjo į kitą ugnies židinio vietą, prie Laviškio kaimo. Čia atvykę jie pamatė, kad plintančio gaisro ugnies liepsnos pavojingai artėja link Laviškio kaimo sodybų. Iki tvorų buvo belikę vos 10 metrų. Čia pat, prie vienos sodybos stovėjo išsigandusi vieniša senolė.

Pareigūnai, paėmę iš senolės turėtas šluotas bei kibirus, nedelsiant puolė gesinti pievą, stabdyti plintančios ugnies „liežuvius", kad ši nepasiglemžtų statinių. Aktyvių pareigūnų veiksmų dėka ugnies plitimas buvo sustabdytas, o pilnai užgesinti pavyko  tik atvykus  dar vienam ugniagesių ekipažui.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min