Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Anykščių rajone degindamas žolę smarkiai nukentėjo 78 metų vyras

Gaisro vietoje
15min.lt skaitytojo Eimanto G. nuotr. / Gaisras S.Neries g.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad per praėjusią parą šalyje kilo 188 gaisrai. Jų metu du žmonės žuvo, o vienas gyventojas stipriai apdegė.

Apie 19.20 val. Vilniuje, S.Nėries gatvės gale, užsiliepsnojo apleistas namas. Atskubėjus ugniagesiams, medinis pastatas jau skendėjo liepsnose. Gaisro metu supleškėjo namas, apdegė šalia stovėję mediniai sandėliukai. Užgesinus gaisrą, gaisravietėje rasti stipriai apdegę 40-metės moters ir 57-erių metų vyro kūnai. Įvykio aplinkybės tiriamos.

Maždaug tuo pačiu metu dar vienas didelis gaisras taip pat kilo Vilniuje, vienai bendrovei  priklausančiame sandėlyje, Verkių gatvėje. Per gaisrą sandėlyje, kuriame buvo laikomos statybinės medžiagos, apdegė apie 200 kub. m „PAROC“ akmens vatos, konteineris su elektros kabelio ritėmis, pastato sienos, aprūko patalpos. Ir šio gaisro aplinkybės aiškinamos.

Daugiausia rūpesčių, nusistovėjus sausiems saulėtiems orams, ugniagesiams kelia gaisrai atvirose teritorijose. Per praėjusią parą čia jiems teko gesinti 148 gaisrus, išdeginusius beveik 300 ha pievų ir miško paklotės. Viename tokiame gaisre nukentėjo ir pats žolės degintojas.

Apie 15.30 val. Anykščių rajone, Didžiakaimio kaime, degindamas žolę stipriai apdegė 78-erių metų senolis, kuriam kaimynai iškvietė medicininę pagalbą. Nukentėjusysis buvo paguldytas į Anykščių centrinės ligoninės reanimacijos skyrių, o per gaisrą išdegė apie 1,5 ha žolės.

Apie 13 val. Kaune, Šilagėlių gatvėje, sausa žolė ir krūmai liepsnojo maždaug 4 ha plote. Laimė, laiku atskubėję ugniagesiai nuo greitai plintančios ugnies spėjo apsaugoti šalia stovinčius gyvenamuosius namus, elektros pastotę bei automobilį Audi 80 ir užgesinti grėsmingą gaisrą.

Apie 18.50 val. gaisras kilo Vilniaus rajone, Kalabarišlių kaime. Gaisro metu prie kaimo išdegė apie 5 ha žolės, apdegė gyvenamojo namo virtuvės siena ir perdengimas. Šių gaisrų aplinkybės tiriamos.

Artėjant dar šiltesniam savaitgaliui, tokių gaisrų galime sulaukti kur kas daugiau. Todėl prašome gyventojų nedeginti žolės, o su ugnimi gamtoje elgtis ypač atsargiai: nemėtyti neužgesintų nuorūkų, degtukų, nekūrenti laužų arti miško, pastatų, durpingų vietų, nepalikti jų be priežiūros ir nepamiršti užgesinti.

Komentarai
Temos Statistika
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min