Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2016 sausio 8d. 11:47

Anykščių rajono keliuose su vogtu VW autobusiuku siautėjo globos namų auklėtiniai

Apverstas globos namų automobilis VW
Anykšta.lt nuotr. / Apverstas globos namų automobilis VW
Ketvirtadienį ryte Anykščių rajono Svėdasų miestelyje Aulelių globos namų auklėtiniai pavogę įstaigos mikroautobusą VW nuvažiavo nuo kelio ir apvirto.

Ketvirtadienį ryte policija gavo dviejų Svėdasų miestelio gyventojų pranešimus, kad praėjusią naktį kažkas kėsinosi apvogti jų automobilius, stovėjusius gatvėje, nes buvo apgadintos durelės, matėsi kiti pėdsakai.

Tą patį rytą Aulelių vaikų globos namų administracijos atstovai policiją informavo, kad ryte jie įstaigos garaže neberado ten stovėjusio jų mikroautobuso VW LT. Įtarimą sukėlė tai, kad šiuose globos namuose pasigedo ir dviejų nepilnamečių globotinių.

Apie mikroautobuso vagystę buvo informuoti aplinkinių rajonų policijos komisariatai. Policijos pareigūnai, įvertinę pabėgusių globotinių ryšius ir kitas aplinkybes, keliais ekipažais išvyko į skirtingas Anykščių rajono vietas, buvo informuoti policijos rėmėjai.

Maždaug po valandos vieno policijos ekipažo pareigūnai pastebėjo kelyje netoli Troškūnų einančius du jaunuolius. Juos sulaikius paaiškėjo, kad tai tie patys globotiniai, pabėgę iš Aulelių vaikų globos namų. Gautas ir piliečių pranešimas, kad prie Troškūnų yra nuvažiavęs nuo kelio ir apvirtęs mikroautobusas.

Paaiškėjo, kad sulaikyti globotiniai, pasišalinę iš globos namų, kėsinosi pavogti automobilius Svėdasuose, tačiau nepasisekus sugrįžo atgal ir išvažiavo su savos įstaigos autobusiuku, tačiau jo nesuvaldę apsivertė.

Policijos pareigūnai aiškinasi, kaip nepilnamečiams pavyko lengvai patekti į garažą ir užvesti automobilį.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min