Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Anykščių rajono ežere, suradus vyriškio kūną, paskelbta Tautvydo Kavaliausko paieška

Tautvydas Kavaliauskas
Vilniaus apskrities VPK nuotr / Tautvydas Kavaliauskas
Šaltinis: 15min
0
A A

Anykščių rajone, Karališkių ežere rastas paskendęs Ukmergės miesto gyventojas A.K. (gim. 1983 m.). Gruodžio pradžioje buvo paskelbta jo paieška. Vienas vaikinas suimtas.

Šių metų gruodžio 5 d., apie 1.45 val. A.K. išėjo iš savo namų, esančių Nuotekų gatvėje ir nuo to laiko jo niekas nematė.

Dėl dingusiojo į policiją kreipėsi jo tėvas. Gruodžio 10 d. Ukmergės rajono policijos komisariate buvo pradėta A.K. paieška. 

Atlikę ikiteisminio tyrimo veiksmus, antradienį Ukmergės rajono policijos pareigūnai dviem paroms sulaikė du asmenis, kurie, policijos žiniomis, paskutiniai matė A.K. gyvą. 

Tai Anykščių rajono Kurkių seniūnijos gyventojai V.V. (gim. 1959 m.) ir E.Š. (gim. 1992 m.). Jiems buvo pareikšti įtarimai dėl neteisėto laisvės atėmimo. Ketvirtadienį V.V. buvo išleistas namo, o jo bendrą E.Š. rajono apylinkės teismas leido suimti 15 parų. Taip pat paskelbta Kauno miesto gyventojo 26 metų Tautvydo Kavaliausko paieška.

Kadangi buvo įtarimų, kad A.K. galėjo būti paskendęs, trečiadienį Karališkių ežere jo kūno ieškojo Utenos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos narai.

Po tris valandas trukusios paieškos, vos keli metrai nuo tiltelio į ežerą, narai surado A.K. kūną. Ant rankų bei veido matėsi paviršiniai nubrozdinimai. Vilniaus apskrities VPK praneša, kad tiksli A.K. mirties priežastis bus nustatyta atlikus išsamią lavono medicininę ekspertizę.

Ukmergės rajono policija prašo gyventojų, kurie galėtų suteikti žinių apie Kauno miesto gyventojo 26 metų Tautvydo Kavaliausko buvimo vietą, pagalbos. Policininkai prašo skambinti telefonu (8-340) 63422, mob. +370 687 89619 arba bendruoju pagalbos telefonu 112.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min