Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Anykščiuose smurtautojai sulaukė greito atpildo

Kumštis
Photos.com nuotr. / Kumštis
Šaltinis: 15min
0
A A

Vos per keturias praėjusios rugsėjo savaitės dienas Anykščių rajono apylinkės teismas pagreitinto proceso tvarka išnagrinėjo tris baudžiamąsias bylas, kuriose ikiteisminį tyrimą atliko Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Anykščių rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus tyrėjai.

Kaip rašoma Utenos apskrities VPK pranešime, rugsėjo 1 d. apie 22.10 val., Anykščių r., Troškūnų seniūnijoje, Surdegio kaime, savo namuose, būdamas apsvaigęs nuo alkoholio A.U., sugriebęs už kairės rankos stūmė dukrą J.U. į sieną, vieną kartą spyrė jai į krūtinę ir ją sužalojo.

Iki šiol neteistas vyras už šio nusikaltimo padarymą įpareigotas sumokėti 5 MGL dydžio įmoką į Nukentėjusių nuo nusikaltimų asmenų fondą.

Rugsėjo 3 d. apie 7 val. D.M., būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, savo namuose, esančiuose Anykščių r., Anykščių seniūnijoje, Niūronių kaime, dėl asmeninių nesutarimų ir pykčio kilusio konflikto metu sugriebęs kartu gyvenančiai žmonos mažametei dukrai E.R. už kairės rankos, ją suspaudęs stumdė, o motinai E.M., bandant apginti dukrą, D.M. sumušė ir ją.

Vyriškiui skirta 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmė, jos vykdymą atidedant 1 metams.

Rugsėjo 11 d. apie 15 val., Anykščių r., Svėdasų seniūnijoje, Narbūčių kaime, savo namų kieme, E.I., dėl asmeninių nesutarimų ir pykčio kilusio konflikto metu, matant sūnui, suduodamas smūgius kumščiais į galvą, spirdamas į kojas, sumušė sutuoktinę D.I., kuriai nustatytas nežymus sveikatos sutrikdymas.

Smurtautojas nuteistas 10 mėnesių laisvės atėmimo bausme, kurią turės atlikti pataisos namuose.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min