Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Apeliacinis teismas sugriežtino bausmę už korupciją nuteistam teisėjui Rimantui Savickui

Kaltinamasis Rimantas Savickas
Sauliaus Chadasevičiaus / 15min nuotr. / Rimantas Savickas teisme
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos apeliacinis teismas sugriežtino bausmę buvusiam Panevėžio apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjui Rimantui Savickui. Už korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas teismas jam skyrė trejų metų laisvės atėmimo bausmę, kurios vykdymą atidėjo dvejiems metams, ir įpareigojo be leidimo neišvykti iš gyvenamosios vietos. Kalta dėl piktnaudžiavimo tarnyba taip pat pripažinta ir jo žmona, buvusi Panevėžio apygardos administracinio teismo teisėja Vaiva Savickienė. Buvusiai teisėjai skirta 7 800 litų bauda. Teismas pripažino R.Savicką kaltu dėl 2 000 Lt kyšio paėmimo ir už piktnaudžiavimą tarnyba paskiriant bankroto administratorių.

Abu sutuoktiniai taip pat nubausti už tai, kad piktnaudžiaudami tarnyba sukurstė gydytoją jų nesirgusiai dukrai išduoti nedarbingumo pažymėjimą. Žemesnės instancijos teismas už šį nusikaltimą šiuos asmenis buvo išteisinęs, primenama STT atstovų pirmadienį paviešintame pranešime.

Už korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas buvęs teisėjas R.Savickas jau buvo nubaustas 2013 m. pradžioje. Kauno apygardos teismo nuosprendžiu jis buvo pripažintas kaltu dėl piktnaudžiavimo, dokumentų klastojimo ir kyšininkavimo.

Kauno apygardos teismui užteko Specialiųjų tyrimų tarnybos Panevėžio valdybos pareigūnų ir prokurorų surinktų R.Savicko nusikalstamų veikų įrodymų ir jam buvo skirta dvejų metų laisvės atėmimo bausmė, jos vykdymas atidėtas vieneriems metams.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min