Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Apiplėšti Šiaulių rajone gyvenančią aklą senolę sugalvojo nepilnametis, į pagalbą jis pasitelkė 41 metų vyrą

Bylos dokumentai
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Bylos dokumentai
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiaulių apygardos prokuratūros prokuroras M.Fokas baigė tyrimą dėl vagystės įsibraunant į vienišos, aklos senolės namus, kurios metu buvo pagrobta apie 2 tūkst. litų. Nusikaltimo padarymu kaltinami du Šiaulių rajono gyventojai, iš kurių vienas nepilnametis.

Kaip rašoma Šiaulių apygardos prokuratūros pranešime, visuomenės susidomėjimą sukėlęs tyrimas buvo pradėtas rugpjūčio 4 d., gavus pranešimą, kad 1 val. nakties, vienkiemyje, esančiame Šiaulių rajone buvo apiplėšta 78 metų vieniša senolė.

Po Šiaulių apskrities VPK pareigūno atlikto tyrimo buvo nustatyti galimai nusikalstamą veiką padarę asmenys – 41 m. D.K. ir nepilnametis Šiaulių rajono gyventojas.

Tyrimo metu nustatyta, kad kaltinamieji, būdami apsvaigę nuo alkoholio, po vidurnakčio, dėl savanaudiškų paskatų, išdaužę nukentėjusiosios gyvenamojo namo langą, įsibrovė į nukentėjusiajai priklausančias gyvenamąsias patalpas, iš kur slapta, pagrobė nukentėjusiajai priklausančius apie 2 tūkst. litų.

Prokuroras pažymėjo, kad nusikaltimo padarymo organizatoriumi galima laikyti nepilnametį, kuris, remiantis tyrimo metu surinktais duomenimis, žinojo, kad Šiaulių rajone, vienkiemyje yra sodyba, kurioje gyvena akla moteriškė ir gali turėti pinigų, todėl nusprendė ją apvogti. Rugpjūčio 4 d. vakare jis susitiko su kaltinamuoju D.K. ir susitarė su juo naktį eiti apvogti minėtą aklą moteriškę.

Baudžiamąją bylą nagrinės Šiaulių rajono apylinkės teismas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min