Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2018 01 06, 12:27

Apsaugininką Klaipėdos „Akropolyje“ statybiniu peiliu nužudęs vyras suimtas trims mėnesiams

Klaipėdos policija informuoja, kad penktadienio vakarą „Akropolyje“ sulaikytas 29-erių vyras apsaugininką nužudė statybiniu peiliu. Įrankis kol kas nėra rastas. Aplink „Akropolį“ esantys klaipėdiečiai prašomi pranešti policijai, jei rastų numestą peilį. Įtariamasis dėl nužudymo Klaipėdos „Akropolyje“ suimtas trims mėnesiams.
Joniškio policija
Įtariamasis pareigūnų rankose

Pasak Klaipėdos AVPK atstovės Andromedos Grauslienės, nusikaltimo įrankis kol kas nėra rastas.

Ji patikslino, jog tai buvo statybinis peilis su keičiamomis geležtėmis. Gyventojų prašoma neimti į rankas numesto peilio ir pranešti apie tai pareigūnams..

Nėra žinoma, ar peilį žudikas turėjo pasiruošęs iš anksto, ar jį pasivogė iš prekybos centro.

Tragiškas įvykis Klaipėdos „Akropolyje“ neabejotinai sukrėtė apsaugininkų profesijos atstovus.

Apsaugininkų laukia mokymai

Neabejojama, kad netrukus prekybos centrų apsauga imsis papildomų mokymų ir instrukcijų, kad tokie įvykiai nesikartotų.

Apsaugininkai bandė dėti antrankius ir, kaip įprasta, kvietė policijos pareigūnus. Tuomet vyras netikėtai puolė.

UAB „Maxima grupė“ atstovė Ernesta Dapkienė patikino, kad apsaugos darbuotojai tikrai elgėsi pagal visas taisykles, neskatino agresijos, nenaudojo jėgos. Nežinia, ar tokių nelaimių įmanoma išvengti.

„Apsaugininkai buvo dviese. Jie bandė dėti antrankius ir, kaip įprasta, kvietė policijos pareigūnus. Tuomet vyras netikėtai puolė.

Kiek man yra žinoma, jis taip pat būdavo sulaikomas ir anksčiau – atimami pavogti daiktai ir paleidžiamas. Viskas įvyko žaibiškai – to nebuvo galima prognozuoti. Neabejoju, kad bus peržiūrimi įrašai, vyks instruktažai ir mokymai“, – teigė atstovė.

Klaipėdos policijos nuotr./Įtariamasis pareigūnų rankose
Klaipėdos policijos nuotr./Įtariamasis pareigūnų rankose

Žudikas rastas mamos bute

Kaip pranešė Policijos departamentas, 19.13 val. prekybos centro „Akropolis“, esančio Taikos pr., apsaugos poste asmuo mirtinai sužalojo apsaugos darbuotoją (gim. 1993 m.).

Apie 22.30 val. Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės Mobilaus būrio pareigūnai įtariamąjį sulaikė motinos bute

Nužudytasis dirbo prekybos centro „Maxima“ apsaugos darbuotoju. Iš nusikaltimo vietos žudikas pabėgo. Įtariamasis buvo žinomas dėl galimų kišenvagysčių, todėl apsauga jį stebėjo.

Apie 22.30 val. Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės Mobilaus būrio pareigūnai įtariamąjį sulaikė motinos bute, esančiame Taikos prospekte.

Skelbiama, kad tai anksčiau neteistas 1988 m. gimęs vyras. Šeštadienio popietę Klaipėdos apylinkės teismas leido ji suimti trims mėnesiams.

Pagal įstatymus, įtariamieji gali būti sulaikomi daugiausia dviem paroms, o po šio termino jie gali būti laikomi suimti teismo sprendimu.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min