Pranešta, jog Debreceno gatvėje ir Taikos prospekte Klaipėdoje, pareigūnu prisistatęs 36-erių vyras apgaule išviliojo iš nepilnamečių vaikų ( du vaikai gimę 2009 ir vienas 2010 m.) tris mobiliuosius telefonus bei keletą eurų, negana to, anot pareiškėjų, vaikai buvo kviečiami ir sėsti į nepažįstamojo automobilį.
Klaipėdos policijos pareigūnai sulaikė apsimetėlį, jau žinoma ir kuriuose lombarduose priduoti vaikų telefonai – netrukus jie bus paimti ir grąžinti teisėtiems savininkams.
Uostamiesčio policija prašo tėvų dar kartą priminti savo vaikams, jog nei policijos pareigūnai nei kitų įstaigų atstovai niekuomet neprašo vaikų ar suaugusiųjų duoti savo telefonų ar grynųjų pinigų.
