Dabar populiaru
Publikuota: 2009 birželio 19d. 13:55

Apvirtus valčiai Drūkšių ežere dingo žvejys

Naras
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Naras

Drūkšių ežere apvirtus valčiai dingo žvejys. Su juo buvusiam vyrui pavyko išsigelbėti.

Valstybės sienos apsaugos tarnyba informuoja, kad ketvirtadienio naktį VSAT Ignalinos rinktinės Puškų užkardos pasieniečiai gavo informacijos, kad į Drūkšių ežerą iš Zarasų rajono Tilžės kaimo plastikine valtimi išplaukę du žvejai negrįžo. Ežeru eina Lietuvos siena su Baltarusija.

Puškų užkardos pasieniečiai nedelsdami pradėjo paiešką: į krantą ties įvykio vieta buvo pasiųsti keli mobilūs patruliai, o Drūkšių ežerą naršyti ėmė pasieniečių tarnybinio katerio „Texas 580“ ekipažas.

Apie 3 val. nakties pakrantę tikrinantys pasieniečių patruliai pamatė vieną iš ieškomų žvejų – 21 metų Zarasų rajono gyventoją. Apvirtus valčiai gelbėjimosi liemenę vilkinčiam vaikinui pavyko išplaukti į krantą.

Kito dingusio žvejo, 45-erių Zarasų rajono gyventojo, paieškos buvo bevaisės, nors ketvirtadienį Drūkšių ežero dugną numanomoje nelaimės vietoje žvalgė ugniagesių narai.

Penktadienį priešpiet narai paieškas tęsė.

Apie įvykį pasieniečiai informavo kolegas iš Baltarusijos Polocko būrio. Šie pranešė, kad savo krante rado plastikinę valtį su varikliu „Yamaha“, kuria plaukė minėti žvejai.

Ketvirtadienį vakare per Ignalinos rinktinės Tverečiaus kontrolės punktą Baltarusijos pasieniečiai šią valtį su varikliu perdavė VSAT pareigūnams. Ji saugoma Puškų užkardoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min