Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Apynaujo vilkiko „Scania“ užvedimo spynelėje stirksojo oranžinis atsuktuvas

Vilkiko „Scania“ spynelėje – atsuktuvas
VSAT nuotr. / Vilkiko „Scania“ spynelėje – atsuktuvas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Jonavos rajono gyventojas į Lietuvą varė Belgijoje vogtą vilkiką su puspriekabe. Įtariamasis įkliuvo pasieniečiams.

Kalvarijos pasieniečiai sulaikė, įtariama, Belgijoje pavogtą 2011 m. pagamintą vilkiką su puspriekabe. Vairuotojas, Jonavos rajono gyventojas, uždarytas į areštinę.

Antradienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Lazdijų rinktinės Kalvarijos užkardos pareigūnai pasienio su Lenkija ruože vykdė nelegalios migracijos prevenciją bei kontrolę. Pasieniečiai Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimo ribose, kelyje Suvalkai – Marijampolė, pasirinktinio patikrinimo metu sustabdė ką tik iš Lenkijos įvažiavusį vilkiką „Scania“ su puspriekabe. Ant abiejų transporto priemonių buvo lietuviški registracijos numeriai.

Pasieniečiai nustatė, kad vairuotojo, 48-erių Jonavos rajono gyventojo, pateikti vilkiko ir puspriekabės lietuviški registracijos liudijimai yra visiškos klastotės. Kalvarijos užkardos pareigūnai išsiaiškino ir tai, kad ant transporto priemonių prikabinti numeriai yra išduoti visai kitam Lietuvoje registruotam vilkikui ir kitai puspriekabei.

Patikrinę informaciją per duomenų bazes pasieniečiai neužtruko sužinoti, kad Jonavos gyventojo į Lietuvą varytas 2011 m. laidos vilkikas bei tais pačiais metais pagaminta puspriekabė, įtariama, yra pavogti Belgijoje. Vilkiko užvedimo spynelėje stirksojo atsuktuvas. Puspriekabė buvo tuščia.

VSAT Lazdijų rinktinėje dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo ar realizavimo bei dėl dokumento suklastojimo ar disponavimo suklastotu dokumentu pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už pirmą nusikaltimą gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki ketverių metų, už antrą – bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki trejų metų.

Jonavos rajono gyventoją pasieniečiai uždarė į areštinę. Vilkikas su puspriekabe saugomi Kalvarijos užkardoje.

Iš viso šiemet pasieniečiai jau sulaikė 14 automobilių, kurie, įtariama, buvo pavogti ir kuriais buvo bandoma vykti per sieną. 2013 m. VSAT pareigūnai iš viso sulaikė 99 tokias transporto priemones, pažymima VSAT Viešųjų ryšių skyriaus viršininko Giedriaus Mišučio trečiadienį paviešintame pranešime.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min