Dabar populiaru
Publikuota: 2009 kovo 24d. 07:56

Ar liudytojo buvo tiesiog atsikratyta?

Sulaikyti broliai dvyniai, įtariami itin žiauriai nužudę kaimyną. Viena versijų – taip jam sutrukdyta liudyti tiriant baudžiamąją bylą.

Žiauriai nužudyto vyro kūną praėjusį penktadienį Vilniaus rajone, Juodšilių kaimo tvenkinyje, aptiko žvejai. Jie nuo kranto pastebėjo sekliame vandenyje ant dugno gulintį žmogaus kūną. Dar jo neiškėlus tapo aišku, kad vyras nužudytas - buvo matyti gilūs dūriai. „Negaliu tiksliai pasakyti, kiek žaizdų yra aukos kūne. Į šį klausimą atsakys ekspertai. Tačiau subadytas ir pilvas, ir krūtinė, ir nugara“, – LŽ sakė Vilniaus miesto apygardos prokuroras Rolandas Imbrasas.

Netrukus policija nustatė, kad nužudytasis – Vilniuje, Salininkų sodų bendrijoje „Kelmija“, gyvenęs Artūras Žebelovičius. Šis ne kartą teistas, dažnai girtaudavęs, skandalus keldavęs vyras pareigūnams buvo pažįstamas. Manoma, jis nužudytas toje pačioje sodų bendrijoje. Neoficialiais duomenimis, žmogus buvo jėga įmestas į sandėliuką ir kurį laiką ten laikomas, o prieš mirtį veikiausiai kankinamas.

Sekmadienio vakarą policija sulaikė du įtariamuosius, gyvenusius A.Žebelovičiaus kaimynystėje. Tai 1989 metais gimę broliai dvyniai Edgaras ir Robertas Nevedomskiai. Pasak policijos, nė vienas jų neteistas.

Vakar abu įtariamieji buvo apklausti, o šiandien veikiausiai bus prašoma teismo leidimo juos suimti. Broliai gerai pažinojo A.Žebelovičių. Nepatvirtintais duomenimis, tarp jų ir kaimynystėje gyvenančio vyro, kuris nevengė taurelės, nuolat kildavo konfliktai.

Vilniaus miesto 2-ojo policijos komisariato Naujininkų nuovadoje buvo atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl A.Žebelovičiui padaryto nedidelio sveikatos sutrikdymo. Regis, įtariamieji šioje byloje – broliai Nevedomskiai. Neatmetama tikimybė, kad A.Žebelovičiaus, kaip nukentėjusiojo, liudijimas teisme galėjo būti nepageidaujamas. Tokių atvejų, kai nukentėjęs asmuo paprasčiausiai pašalinamas, prieš keliolika metų būta ne vieno. Tačiau tai visuomet sieta su organizuotu nusikalstamumu. „Niekada nesu girdėjęs, kad tiriant kokią nors palyginti ne itin svarbią bylą, būtų buvęs nužudytas nukentėjusysis ar liudytojas“, – prisipažino prokuroras R.Imbrasas.

„Lietuvos žinios“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min