2020-11-27 09:22

Klaipėdos areštinėje atsidūrė parduotuvėje nesusimokėjęs ir ginklą demonstravęs vyras

Pareigūnai uostamiestyje sulaikė ginklu parduotuvėje grasinusį vyrą.
Naujoji Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato areštinė
Areštinė / J.Andriejauskaitės/15min.lt nuotr.

Ketvirtadienį apie 13.47 val., Klaipėdoje, Taikos prospekte agresyviai nusiteikęs vyras atėjo į parduotuvę ir demonstravo galimai šaunamąjį ginklą. Jis pasiėmė prekę, už ją nesumokėjo ir pasišalino.

Netrukus pareigūnai sulaikė 34-erių neblaivų (2,30 prom.) asmenį, jis uždarytas į areštinę.

Pradėtas tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 145 straipsnį – grasinimas nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą arba žmogaus terorizavimą.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą