Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Artėjančių rinkimų skaidrumui užtikrinti pasitelkiami ir pasieniečiai

Sulaikytas vogtas „Mercedes Benz“ automobilis
VSAT nuotr. / Asociatyvi iliustracija
Šaltinis: 15min
0
A A

Prieš Seimo rinkimus ir per juos pasieniečiai vykdys priemones, siekdami išaiškinti su rinkimais susijusias neteisėtas asmenų veikas. Taip pat prie pasienio ruožuose veiksiančių rinkimų apylinkių Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai suaktyvins patruliavimą, trečiadienį praneša VSAT.

VSAT vadas Renatas Požėla pavedė pasieniečių rinktinių vadams artėjant spalio 9 d. vyksiantiems rinkimams ir jų metu rinkti informaciją ir pagal kompetenciją numatyti tikslines priemones, siekiant išaiškinti su rinkimais susijusias neteisėtas asmenų veikas.

Taip pat pavesta paskirti VSAT pareigūnus, atsakingus už rinktinių veiksmų koordinavimą vykstant rinkimams. Pasieniečiai per rinkimus suaktyvins patruliavimą pasienio ruožuose, netoli kurių bus įsikūrusios rinkiminių apylinkių balsavimo būstinės.

Per rinkimus VSAT pareigūnai bus pasirengę neatidėliotinai reaguoti į ypatingus įvykius ir operatyviai spręsti iškilusias problemas, keistis informacija su policijos ir kitomis įstaigomis.

Tokiais veiksmais pasieniečiai siekia užtikrinti Lietuvos piliečių teisę laisvai pareikšti savo valią ir užkardyti galimus išpuolius, rengiamas ir daromas nusikalstamas veikas bei kitus teisės pažeidimus ar kitus incidentus vykstant rinkimams į Seimą.

Rengdamiesi vykdyti tokias priemones VSAT padalinių pareigūnai dalyvavo įvairiose apskrityse Vyriausiosios rinkimų komisijos organizuotuose mokymuose.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min