Tiesiogiai
Tiesiogiai
2011-03-04 10:13

Atėjo skaitiklių – pasivogė pinigus

Sukčiai vis dažniau dangstosi valstybinių įmonių vardais – šią savaitę bandyta apgauti žmones apsimetus mokesčių inspektoriais, o ketvirtadienį – ir „Klaipėdos vandenų“ darbuotojais.
Klaipėdiečių namuose ilgainiui turėtų atsirasti nauji skaitikliai. Bendrovės „Klaipėdos vanduo“ specialistai juos ilgai testavo, nes buvo svarbu įsigyti tokius, kurių nebūtų galima paveikti mechaniškai.
Sukčiautojos apsimetė vandens skaitiklių tikrintojomis. / Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr.
Temos: 1 Sukčiai

76-erių Reikjaviko gatvės gyventoja ketvirtadienį priešpiet sulaukė skambučio - į namus skaitiklių patikrinti atėjo dvi moterys.

Kol šios sukiojosi po butą spėjo nugvelbti ir pensininkės santaupas. Nepažįstamosioms išėjus iš namų, pensininkė pasigedo 5900 Lt.

Dėl šio įvykio pradėtas tyrimas.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą