Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 30d. 14:30

Atnaujintas ikiteisminis tyrimas dėl VSAT vado pavaduotojo G.Kuznecovo piktnaudžiavimo tarnyba

Bylos dokumentai
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Bylos dokumentai

Generalinė prokuratūra atnaujino ikiteisminį tyrimą dėl Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) vado pavaduotojo G. Kuznecovo ir Pagėgių rinktinės pareigūnų galimo piktnaudžiavimo tarnyba, siekiant asmeninės naudos ir galimo tarnybinių komandiruočių dokumentų suklastojimo 2006–2008 metais. Generalinė prokuratūra nustatė, kad Respublikos Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Klaipėdos valdyboje atliktas ikiteisminis tyrimas buvo atliktas nepakankami išsamiai, o tyrimui vadovavęs Klaipėdos apygardos prokuroras nutarime nutraukti ikiteisminį tyrimą netinkamai išdėstė nutraukimo pagrindus ir motyvus.

Generalinė prokuratūra primena, jog 2010 m. kovo 1 d. STT Klaipėdos valdyboje buvo pradėtas ir atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl VSAT vado pavaduotojo, Štabo viršininko G. Kuznecovo ir šios tarnybos Pagėgių rinktinės pareigūnų galimo piktnaudžiavimo tarnyba.

Klaipėdos apygardos prokuratūros prokuroras 2010 m. spalio 28 d. nutarimu šį ikiteisminį tyrimą nutraukė, konstatavęs, kad ikiteisminio tyrimo metu nenustatyta, jog G. K padarė nusikalstamą veiką.

Generalinė prokuratūra nusprendė pavesti atlikti papildomą ikiteisminį tyrimą ne STT Klaipėdos valdybai ir tyrimui vadovavusiam prokurorui, o kitam prokurorui – Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento prokurorui.

Primename, kad kiekvienas nusikalstamos veikos padarymu įtariamas ar kaltinamas asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas Baudžiamojo proceso kodekso nustatyta tvarka ir nepripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min