Dabar populiaru
Publikuota: 2020 vasario 27d. 09:32

„Atostogas“ Lenkijoje užsieniečių pora pratęs Lietuvos kalėjime: įkliuvo su 75 kg miltelių

Sulaikyta narkotikų kontrabanda
MKT nuotr. / Sulaikyta narkotikų kontrabanda

Vasario 24 d. rytą Raigardo kelio poste muitinės pareigūnai sulaikė 75 kg kvaišalų. Lengvojo automobilio grindyse įrengtoje slėptuvėje narkotikus gabeno iš tariamos turistinės kelionės po Lenkiją į Rusiją grįžtantys Rusijos ir Baltarusijos piliečiai. Tačiau vos pakėlus priekinėje keleivio vietos pusėje buvusią kiliminę dangą, po ja aptikti medžio plokšte uždengti paketai su amfetaminu ir kokainu.

Pirmadienį, apie 6 val. ryto, į Raigardo kelio postą iš Lietuvos pusės automobiliu „Volvo XC 90“ atvažiavo Rusijos pilietis V.G. ir Baltarusijos pilietė M.S. Pareigūnams atvykėliai sakė grįžtantys iš porą dienų trukusios turistinės kelionės Lenkijoje.

Bet patikrinus mašiną, netrukus paaiškėjo, kad narkotikų net nebandyta kaip nors stropiau užmaskuoti. Baltų miltelių pilnus paketus pareigūnai išvydo vos pakėlę kiliminę dangą priekinėje keleivio pusėje, ir nuėmę po ja buvusią medinę plokštę.

Tęsiant detalų patikrinimą galinėse keleivių vietose, po klimine danga irgi rastos trys medinėmis plokštėmis dengtos slaptavietės su baltų miltelių paketais, praneša MKT.

Iš viso pareigūnai aptiko 75 kg miltelių – pagal pirminio narkotikų testo duomenis, 73 kg amfetamino ir 2 kg kokaino. Juodojoje rinkoje toks kiekis narkotikų gali kainuoti nuo 400 tūkst. iki 1 mln. eurų.

Abu keliautojai buvo sulaikyti dviem paroms, Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) Kauno skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl labai didelio kiekio narkotikų kontrabandos. Tyrimui vadovauja Kauno apygardos prokuratūra. Įtariamiesiems gresia laisvės atėmimo bausmė nuo dešimties iki penkiolikos metų.

Trečiadienį Kauno apylinkės teismo sprendimu abu automobilių važiavę asmenys buvo suimti 3 mėnesiams.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

01:11
01:50
09:16

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min