Dabar populiaru
Publikuota: 2014 sausio 2d. 18:18

Atostogų iš socializacijos centro grįžęs nepilnametis girtas sudaužė svetimą automobilį

Panevėžio rajone apsivertė „Opel Astra“
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Avarija/Asociatyvi 15min nuotr.

Iš Vėliučionių vaikų socializacijos centro atostogų į namus Lazdijų rajone išleistas 17-metis Martynas Kudlinskas Naujųjų metų išvakarėse girtas padarė avariją. Vaikinui gresia administracinė bauda už Kelių eismo taisyklių pažeidimą.

Atsakomybės neišvengs ir vaikino motina, kuri buvo įsipareigojusi būti atsakinga už nepilnamečio sūnaus elgesį jo atostogų metu.

Pasimaišė stulpas

Pasak Lazdijų rajono policijos komisariato atstovų, neblaivus (po avarijos nustatytas vidutinis girtumo laipsnis) M.Kudlinskas praėjusių metų gruodžio 31 dienos pavakarę Lazdijų rajono Avižienių kaime važinėjosi su giminaičui priklausančiu „VW Golf“.

Liudininkai sako, kad kartu su juo automobilyje matė dar vieną lazdijiškį, tačiau ar jis irgi buvo avarijos dalyvis, policija duomenų neturi.

M.Kudlinskas neturi teisės vairuoti transporto priemonę, nes neturi vairuotojo pažymėjimo. Tačiau  tai nesutrukdė neblaiviam vaikinui sėsti už vairo. Važiuodamas Avižienių gyvenviete, jis nesuvaldė transporto priemonės ir trenkėsi į elektros stulpą.


Probleminė šeima

„VW Golf“ sudaužytas netaisomai, o pats kelių gaidelis atsipirko lengvais sumušimais.
Į Avižienius, kur gyvena vaikino motina, M.Kudlinskas buvo išleistas iš Vėliučionių vaikų socializacijos centro praėjusių metų gruodžio 20 dieną. Atostogos turėjo baigtis šių metų sausio 3-iąją.

Per tą laiką už nepilnamečio elgesį atsakinga buvo jo motina Laimutė Kudlinskienė.
Šeima yra gerai žinoma vietos socialiniams darbuotojams. Anksčiau Lazdijuose gyvenusi šeima į Avižienius persikėlė neseniai. Šeimos galva Valius Kudlinskas 2008 metais žuvo šeimyninio konflikto metu – neblaivi L.Kudlinskienė peiliu nudūrė sutuoktinį.

Pirminės instancijos teismas moteriai buvo skyręs realią 10 metų laisvės atėmimo bausmę, tačiau Lietuvos Aukščiausiasis Teismas L.Kudlinskenės veiksmus pripažino būtinąja gintimi ir ji bausmės išvengė.

Vienai auginti du nepilnamečius vaikus moteriai sekėsi sunkiai. Vyresnėlis Martynas nuo paauglystės buvo policijos pareigūnų akiratyje. Už įvairius administracinius nusikaltimus paauglys pernai metų balandį Lazdijų rajono savivaldybės Administracinės komisijos teikimu, vaikinas buvo pasiųstas perauklėjimui į Vėliučionių vaikų socializacijos centrą.
Grįžęs atostogų M.Kudlinskas įrodė, kad valdiškų institucijų pastangos atvesti jį į doros kelią – bevaisės.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15min tema

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min