Dabar populiaru
Publikuota: 2011 birželio 9d. 16:36

„Atostogų sandėlis“: policija pradėjo tyrimą dėl galimai neteisėtos komercinės veiklos ir aplaidžios buhalterijos

Įtarimų sukėlusios kompanijos atstovybė
Vilniaus policijos nuotr. / Įtarimų sukėlusios kompanijos atstovybė

Pareigūnai prašo asmenis, sudariusius sutartis su UAB „Atostogų sandėlis“ ir galimai nukentėjusius dėl šios įmonės neteisėtos veiklos – nevykdančios sutartinių įsipareigojimų, kreiptis į Ekonominių nusikaltimų tyrimo skyrių. Pagal veiklos pobūdį ir metodus „Atostogų sandėlis“ daugeliui klientų primena prieštaringai vertinamą kompaniją „Amber Promotions“.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Vilniaus apskrities VPK) Nusikaltimų tyrimo valdybos (toliau – NTV) Ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus (toliau – ENTS) pareigūnai šių metų birželio 7 d. iš Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos gavę duomenų apie UAB „Atostogų sandėlis“ vykdomą galimai neteisėtą ūkinę komercinę (finansinę) veiklą, tikrino minėtą įmonę, įsikūrusią Vilniuje, J.Jasinskio g.

Nustatyta, kad įmonės darbuotojai, skambindami ir apklausdami žmones, rinko informaciją apie keliones ir atostogas. Vėliau papildomai susisiekdavo su galimais klientais ir juos kviesdavo atvykti į reprezentacijas įvairiuose viešbučiuose ir už patrauklią kainą siūlė įvairius keliavimo būdus. Sudarant sutartis dėl apgyvendinimo paslaugų UAB „Atostogų sandėlis“ surinkdavo iš žmonių pinigus, tačiau apgyvendinimo paslaugų neteikė.

Sutarties nutraukimo atveju bendrovės klientams buvo žadama per savaitę pinigus grąžinti, tačiau asmenys, kurie kreipėsi į šią bendrovę dėl sutarties nutraukimo, pinigų neatgavo. Patikrinimo metu įmonės darbuotojai nepateikė reikiamų dokumentų, įrodančių, jog ūkinė ir finansinė veikla teisėta. Nustačius galimai vykdytų nusikalstamų veikų, numatytų Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 202 str. 1 d. (Neteisėtas vertimasis ūkine, komercine, finansine ar profesine veikla) ir 223 str. (Aplaidus apskaitos tvarkymas), požymius dėl UAB „Atostogų sandėlis“ veiklos Vilniaus apsk. VPK NTV ENTS pradėtas ir atliekamas ikiteisminis tyrimas.

Pareigūnai prašo asmenis, sudariusius sutartis su UAB „Atostogų sandėlis“ ir galimai nukentėjusius dėl šios įmonės neteisėtos veiklos – nevykdančios sutartinių įsipareigojimų, kreiptis į Vilniaus apskrities VPK NTV ENTS (Vilniuje, T.Kosciuškos g. 8a) 15 kab. arba skambinti tel. (8 5) 271 8147, pažymima ketvirtadienį Viešųjų ryšių skyriaus atstovų išplatintame pranešime.

UAB „Atostogų sandėlis“ atstovai savo svetainėje internete save pristato kaip kelionių agentūrą, įsikūrusią 2010 metais Vilniuje: „Išsiskiriame iš kitų kelionių agentūrų Lietuvoje, siūlydami naują atostogų planavimo koncepciją.“

Pagal veiklos pobūdį ir metodus „Atostogų sandėlis“ daugeliui klientų primena prieštaringai vertinamą kompaniją „Amber Promotions“, Lietuvoje turinčią nemažai problemų (žr. susijusius straipsnius).

„Amber promotion“ marketingo vadybininkas Tomas Pupalaigis neseniai viešai yra aiškinęs, kad „Amber promotion“ ir „Atostogų sandėlis“ – tarpusavyje nesusijusios firmos.

„Registrų centro“ duomenų bazėje kaip „Amber promotion“ vadovas ir akcininkas nurodomas britas Guy Jane'as, o „Atostogų sandėlio“ akcininku ir direktoriumi įvardijamas Nerijus Ereminas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min