Dabar populiaru
Publikuota: 2016 spalio 6d. 10:06

Atpažintas mandagusis kaukėtas Kuršėnų parduotuvės plėšikas

Ginkluotas pistoletu
123rf.com nuotr. / Ginkluotas pistoletu

Birželio 26-ąją Kuršėnuose Vinco Kudirkos gatvėje įsikūrusi maisto prekių parduotuvė buvo apiplėšta likus maždaug penkiolikai minučių iki dešimtos valandos vakaro – visai prieš pat darbo pabaigą.

Į nedidelę parduotuvę užėjęs medžiaginiu audiniu su prakirptomis skylėmis akims veidą užsidengęs vaikinas mandagiai pasisveikino.

Prekybos salėje buvusi pardavėja jo neišsigando, nes pamanė, kad vietinis jaunimas sumanė tokiu būdu papokštauti. Kad vyksta realus nusikaltimas, ji susivokė tik tuomet, kai veidą slepiantis asmuo jai į veidą papurškė ašarinių dujų ir čiupo už kasos aparato.

Į parduotuvę užėjęs medžiaginiu audiniu veidą užsidengęs vaikinas mandagiai pasisveikino.

Plėšikas ir pardavėja susigrūmė. Pasičiupęs kasos aparato stalčių su beveik pusantro tūkstančio eurų, vaikinas spruko pro duris, o pardavėja nuspaudė pavojaus mygtuką.

Atskubėję saugos tarnybos darbuotojai ir policijos pareigūnai nusikaltėlio pėdsakų neužčiuopė, jų nepavyko susekti net tarnybiniam šuniui.

Ikiteisminį tyrimą dėl plėšimo pradėjusiems pareigūnams nusikaltimą atskleisti padėjo parduotuvėje įrengtos vaizdo stebėjimo kameros.

Išanalizavus bei sulyginus parduotuvės patalpose bei kieme vaizdo kamerų nufilmuotus vaizdus, bendradarbiaujant su parduotuvės savininku ir pardavėjomis, remiantis liudytojų parodymais, buvo nustatytas galimas įtariamasis – 24 metų vaikinas, kilęs iš Kuršėnų.

Po mėnesio, surinkus pakankamai įrodymų, jis buvo sulaikytas ir jam dėl plėšimo pareikštas įtarimas. Vaikinas kaltę pripažino.

Pagrobtuosius pinigus jis išleido savo reikmėms, o kasos aparato stalčių įmetė į Ventos upę.

Rugsėjo pabaigoje ikiteisminis tyrimas baigtas ir perduotas teisminiam nagrinėjimui. Tai – ne vienintelis vaikino padarytas nusikaltimas.

Neseniai jis teistas už viešosios tvarkos pažeidimą ir nesunkų sveikatos sutrikdymą, pernai padarytą vienoje Kuršėnų kavinėje, ir yra įtariamasis baudžiamojoje byloje dėl turto pasisavinimo, kurią tiria Klaipėdos rajono pareigūnai.

Temos: 2 Plėšimas Kaukė
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min