Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 06 17, 19:30

Atšilo orai: du žmonės tenkino savo lytinę aistrą viešai – Raseinių miesto parke

Birželio 11 d. 16.17 val. Raseiniuose, Maironio g., parke, vyras, gim. 1946 m., ir neblaivus (2,05 prom.) vyras, gim. 1976 m., tenkino lytinę aistrą, užfiksuota policijos suvestinėje.
Policijos reidas miesto parke
Asociatyvi iliustracija: policija ir lankytojai miesto parke / Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr.

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, aistros tenkinimas vyko oraliniu būdu, o šio įvykio dalyvių konkrečius vaidmenis ir atsakomybę pareigūnai nustatys tyrimo metu.

Policiją vyriškiams iškvietė jų santykiavimą parke pastebėjusi nepilnametė.

Šiaulių apskrities VPK penktadienį kol kas informuoja, kad dėl šio akibrokšto yra pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso (BK) 284-ąjį straipsnį „Viešosios tvarkos pažeidimas“.

Tas, kas viešoje vietoje įžūliu elgesiu, grasinimais, piktybiškai tyčiodamasis arba vandališkais veiksmais demonstravo nepagarbą aplinkiniams ar aplinkai ir sutrikdė visuomenės rimtį ar tvarką, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų, numato BK.

Beje, įvykis Raseinių parke galėtų būti vertinamas ir kaip neigiamas poveikis vaikams: teigiama, kad policiją vyriškiams iškvietė jų elgesį pastebėjusi nepilnametė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min