Dabar populiaru
Publikuota: 2013 birželio 10d. 10:47

Atvertas langas – pagunda vogti

Vagystė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Vagystė

Prasidėjus vasarai, apvogtos dvi Rokiškio gyventojos, palikusios atvirus butų pirmame aukšte langus.

Birželio 9 dieną po 17 val. buto Rokiškyje, Taikos gatvėje, savininkė, grįžusi namo, pasigedo paso ir papuošalų. Nuostolis – 1 500 litų. Buto P. Širvio gatvėje šeimininkė neberado papuošalų ir fotoaparato „Kodak“. Nuostolis – 8 500 Lt. Abi moterys išeidamos iš namų paliko atvirus pirmų aukštų langus ir pro juos į vidų pateko vagys.

Vagystes iš gyvenamųjų patalpų tiriantys policijos pareigūnai konstatuoja, kad atvejų, kai užmaršumas ar aplaidumas padeda vagims be didelio vargo patekti į butus, padaugėja vasarą, kad išeidami iš namų žmonės palieka pravertus ar net atvirus butų pirmuose aukštuose langus ir kad tai vilioja vagišius.

Panevėžio apskrities policija primena, kad išvykdami iš namų, šeimininkai paprašytų kaimynų pasidomėti apie buto duris besibrazdinančiais asmenimis, praneštų apie juos policijai, išvykdami ar trumpam išeidami patikrintų, ar sandariai uždaryti langai, balkonų durys, informuoja, kad Panevėžyje į saugios kaimynystės principu gyvenančių daugiabučiuose žmonių turtą nebuvo pasikėsinta, ir ragina apskrities daugiabučių gyventojus burtis į saugios kaimynystės grupes. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

30 geriausių restoranų

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min