Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 01 25, 08:11

Atvirosios kolonijos nuteistasis negrįžo iš darbo: skelbiama paieška

Pravieniškių pataisos namai – atviroji kolonija informavo, kad atvirojoje kolonijoje bausmę atliekantis nuteistasis Habibas Mickevičius, gimęs 1994 metais, 2022 m. sausio 24 d. nustatytu laiku negrįžo iš darbo. Grįžti turėjo iki 20 val.
Habibas Mickevičius
Habibas Mickevičius / Kalėjimų departamento nuotr.

Paskelbta nuteistojo paieška. Turinčius informacijos apie H.Mickevičiaus buvimo vietą prašoma pranešti telefonu 112.

Kalėjimų departamentas prie Teisingumo ministerijos informuoja, kad bausmę atliekantys atvirosiose kolonijose asmenys turi teisę savarankiškai be apsaugos lankytis gydymo, savivaldybių įstaigose, parduotuvėse, palikti pataisos namų teritoriją darbo arba trumpalaikių išvykų metu, naudotis mobiliaisiais telefonais.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min