Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Audra pajūry: Klaipėdoje medis užvirto ant visureigio, Palangoje – ant bažnyčios tvoros

Stiprus vėjas Vakarų Lietuvos gyventojams prikrėtė eibių.
Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos nuotr. / Stiprus vėjas Vakarų Lietuvos gyventojams prikrėtė eibių. Lygiai prieš mėnesį Klaipėdoje taip pat buvo prispausti du automobiliai.
Šaltinis: 15min
0
A A

Audringas, paryčiais net iki 26 m/s siekęs vėjas pajūryje krečia eibes. Į Klaipėdos uostą, kuriame apribota laivyba, negali įplaukti bei išplaukti keli laivai. Pačiame miesto centre ryte nuvirtęs medis apgadino visureigį, o Palangoje medis užvirto ant bažnyčios tvoros.

Anot Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos atstovų, ryte, apie 8 valandą, gautas pranešimas apie nuvirtusį medį Bokštų gatvėje. Medis užgriuvo ir apgadino visureigį „VW Tiguan“. Atvykę ugniagesiai pašalino medį nuo važiuojamosios kelio dalies.

„Iš ryto turėjome keletą pranešimų apie nuvirtusius medžius. Palangoje ugniagesiai šalino medį, nuvirtusį ant bažnyčios tvoros. Paryčiais teko vykti į Girulius, kur buvo nuvirtęs medis, keli pranešimai gauti ir apskrityje“, – sakė ugniagesių tarnybos atstovas.

VIDEO: Klaipėdoje stiprus vėjas ant automobilio užvertė medį

Ugniagesiai juokauja, jog pastaruoju metu siaučiantys vėjai jau išvertė, ką begalėjo, tad ir eibių prikrečiama palyginti nedaug.

Prieš mėnesį siautusi audra taip pat buvo pridariusi nuostolių automobilių savininkams. Miesto centre nuvirtęs medis užgriuvo ant dviejų automobilių. Vėjas tuomet nuvertė ir reklaminį stendą, jis užkrito ant šalia stovėjusio automobilio.

Dėl stipraus vėjo penktadienį Klaipėdos uoste nuo 1 val. nakties apribota laivyba. Šiuo metu du laivai laukia galimybės įplaukti, tiek pat laivų dėl vėjo negali išplaukti. 7 val. ryto vėjo greitis siekė 19-22 m/s, o paryčiais, 4.30 val., užfiksuotas stipriausias vėjas, siekęs net 26 m/s.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie 15min