TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Automobilį apdaužę girti chuliganai siautėjo ir užkardoje

Chuliganai siautėjo Viešvilėje
VSAT nuotrauka / Chuliganai siautėjo Viešvilėje
Šaltinis: 15min
0
A A

Viešvilės pasieniečiams teko tramdyti keturis girtus kaimiečius, Jurbarko rajone suniokujusius lengvąjį automobilį. Užkardoje agresyviausias chuliganas apgadino laikino sulaikymo kameros inventorių.

Ketvirtadienį vakare Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių rinktinės Viešvilės užkardos budėtojams paskambino neprisistatęs vyras. Jis pranešė, kad prie pat sienos su Rusija esančiame Jurbarko rajono Ridekalnio kaime pastebėti keturi įtartini vyrai su lazdomis, besibūriuojantys prie stovinčio automobilio „BMW 318“. Spėta, jog visi vyrai galėjo būti neblaivūs.
Į nurodytą vietą nuvykęs Viešvilės pasieniečių ekipažas rado ketvertą vyrų, kurie, įtariama, jau buvo spėję apdaužyti prie gyvenamojo namo paliktą mašiną – nuo „BMW 318“ buvo nuplėštas šoninio vaizdo veidrodėlis, iškultas vairuotojo pusėje esantis durelių stiklas, aplamdytos ir apibraižytos durelės.

Čia pat stovėjo mikroautobusas „Volkswagen Carevelle“, kuriuo atvyko įžūli chuliganų kompanija. Jame VSAT pareigūnai rado beisbolo ir golfo lazdas, kuriomis, įtariama, galėjo būti daužomas „BMW“ automobilis.

Įkaušusius ir besiskeryčiojusius vyrus pasieniečiai sulaikė ir pristatė į kiek daugiau nei už puskilometrio esančią Viešvilės užkardą. Čia iškart paaiškėjo, kad trys iš sulaikytųjų yra Jurbarko rajono gyventojai, kurių amžius nuo 27 iki 30 metų.

Ketvirtas chuliganas neturėjo pasienio ruože privalomo asmens dokumento. Vėliau nustatyta, kad jis taip pat yra Jurbarko rajono gyventojas, 29 metų. Kol buvo aiškinamasi dėl pažeidimų aplinkybių, VSAT pareigūnai jį uždarė į laikino sulaikymo kamerą.

Užkardoje sulaikytieji kuklumu nepasižymėjo: iš jų lūpų pasieniečiams sklido keiksmų tirados,  įvairūs užgauliojimai ir tradiciniai tokiais atvejais grasinimai „visus atleisti iš darbo“.
Labiausiai nerimo kameroje atsidūręs vyras. Įsiautėję sulaikytasis koja sulaužė prie sienos pritvirtintą muilo laikiklį.

Į užkardą pasieniečiai iškvietė Jurbarko rajono policijos ekipažą. Ridekalnio kaime ir Viešvilės užkardoje siautėjusiems keturiems chuliganams buvo nustatytas girtumas nuo 1,24 iki 2,49 promilės. Juos iš užkardos išsivežė policijos pareigūnai.
Jurbarko rajono gyventojams pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo. Už tai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 2 metų.

Pasieniečiai chuliganų ketvertą ruošiasi bausti ir už teisėtų pareigūnų reikalavimų nevykdymą, priešinimąsi bei garbės ir orumo įžeidimą. Surinkus visą medžiagą ir įvertinus sulaikytųjų veiksmus paaiškės, ar jie bus traukiami baudžiamojon, ar administracinėn atsakomybėn.
Dokumentų pasienio ruože neturėjęs Jurbarko rajono gyventojas administracine tvarka dar bus baudžiamas ir už Pasienio teisinio režimo taisyklių pažeidimą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min