TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Automobiliuose įrengtose slėptuvėse – kontrabandinės cigaretės (nuotraukos)

Kontrabandinės cigaretės automobilio slėptuvėje
Vilniaus teritorinės muitinės nuotr. / Kontrabandinės cigaretės automobilio slėptuvėje
Šaltinis: 15min
0
A A

Ketvirtadienį Vilniaus teritorinės muitinės pareigūnai Medininkų, Raigardo, Lavoriškių, Šalčininkų kelio bei Kenos geležinkelio postuose sulaikė kontrabandinių rūkalų beveik už 38 tūkst. litų. Visiems pažeidėjams surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai, o neteisėtai gabentos prekės ir automobiliai sulaikyti. Realizavus šią kontrabandą juodojoje rinkoje, valstybei būtų nesumokėta, preliminariais apskaičiavimais per 26 tūkst. litų.

Kaip informuoja Vilniaus teritorinė muitinė, daugiausiai nelegaliai gabenamų rūkalų sulaikyta Medininkų, Lavoriškių ir Raigardo kelio postuose.

Ketvirtadienį pavakary Medininkų kelio poste muitinės pareigūnai sustabdė žaliuoju kanalu iš Baltarusijos atvykstantį mūsų šalies piliečio A.P. vairuojamą automobilį Dodge Grand Caravan. Vykdamas per sieną žaliojo kanalo režimu vairuotojas deklaravo, kad neleistinų prekių nei daiktų nesiveža, tačiau sustabdytą ir iš pirmo žvilgsnio ypatingų žymių neturintį automobilį muitinės pareigūnai ėmė apžiūrinėti itin atidžiai.

Kruopščios patikros rezultatas – kelios puikiai užmaskuotos slėptuvės, pilnos kontrabandinių cigarečių. Beveik 7 dėžės cigarečių „Saint George Lights“ buvo sukaišiotos automobilio stoge, už įvairių apdailos detalių, sėdynėse, po prietaisų skydeliu. Sulaikyto krovinio vertė – daugiau nei 22 tūkst. litų.

Tą pačią valandą muitininkai sustabdė dar vieną mūsų šalies piliečio A.Ž. vairuojamą automobilį Audi. Nors iš Baltarusijos parvykstantis vyras deklaravo, kad vežasi tik leistiną neapmokestinamą daiktų kiekį, pareigūnai nusprendė detaliau apžiūrėti įtarimų sukėlusį automobilį. Paaiškėjo, kad galinėse sėdynėse vairuotojas įsirengęs slėptuves, kuriose buvo paslėpęs 400 pakelių cigarečių už beveik 3 tūkst. litų.

Prieš pat vidurnaktį muitinės pareigūnai patikrino iš Baltarusijos įvažiavusį Lenkijos piliečio M.M.N. vairuojamą krovininį automobilį Man su puspriekabe. Po nuodugnios vilkiko patikros muitinės pareigūnai aptiko pusę tūkstančio pakelių kontrabanda gabenamų cigarečių „Viceroy red“ ir „Viceroy blue“ už daugiau kaip pusketvirto tūkstančio litų.

Nelegaliai gabentos cigaretės buvo paslėptos puspriekabės dėžėse, prigrūstose plastikinių kelio stulpelių, senų skudurų ir kitokio įvairaus nemaloniai dvokiančio šlamšto.

Lavoriškių kelio poste tos pačios dienos popietę muitinės pareigūnai patikrino mūsų šalies piliečio D.N. vairuojamą automobilį Audi, kuris iš Baltarusijos pargrįžo žaliuoju kanalu. Po detalios automobilio apžiūros paaiškėjo, kad kuro bake įrengtoje slėptuvėje tilpo daugiau nei dėžė kontrabandinių cigarečių „NZ-10“ su baltarusiškomis banderolėmis už beveik 4 tūkst. litų.

Raigardo kelio poste muitinės pareigūnai taip pat patikrino iš kaimyninės valstybės pargrįžtantį mūsų šalies piliečio S.K. vairuojamą automobilį Audi 100, kuriame kontrabandinės cigaretės „Minsk Superslims“ ir „Glamour“ buvo sukištos į dujų įrangoje esančią slėptuvę. Sulaikyto krovinio vertė – apie 4 tūkst.. litų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min