Dabar populiaru
Publikuota: 2018 birželio 30d. 19:25

Avarija kelyje Šiauliai–Palanga: vokiečių namelį ant ratų taranavo lietuvio „Toyota“

Įvykio vietoje
Nuotrauka iš „Facebook“ profilio „Pagalba vairuotojams Šiauliuose“ / Įvykio vietoje

Penktadienį per trijų transporto priemonių avariją Šiaulių rajone sužaloti „tik“ 5 žmonės (išvakarėse skelbta, kad net 7), ilgam buvo sutrikdytas eismas. Šeštadienį aiškėja šio eismo įvykio priežastis ir padariniai.

Birželio 29 d. apie 15 val. 10 min. Šiaulių r., kelio Šiauliai – Palanga 28-ame km, automobilis „Toyota Avensis Verso“, vairuojamas vyriškio (g. 1964 m.), išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su priešais atvažiuojančiu automobiliu „Fiat TS6249“, kurį vairavo Vokietijos pilietis (g. 1942 m.), o taip pat kliudė automobilį „Audi 100 Avant“, vairuojamą kito ne ką mažiau patyrusio vairuotojo (g. 1949 m.).

Facebook/Pagalba vairuotojams Šiauliuose nuotr./Įvykio vietoje
Facebook/Pagalba vairuotojams Šiauliuose nuotr./Įvykio vietoje

Per eismo įvykį sužaloti automobilio „Toyota“ vairuotojas bei kartu važiavę vyras (g. 1960 m.) ir moteris (g. 1960 m.), kurie, medikams suteikus pagalbą, gydomi ambulatoriškai. Taip pat per eismo įvykį sužaloti automobilio „Fiat“ vairuotojas ir kartu važiavusi Vokietijos pilietė (g. 1949 m.) kurie, suteikus medicinos pagalbą, gydomi ambulatoriškai, šeštadienį pranešė Policijos departamentas.

Papildomais Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, „Toyota“ keleivis namuose gydosi dėl krūtinkaulio lūžio ir daugybinių pjautinių žaizdelių kojose.

Kartu vykusios moters diagnozė: juosmens kairės pusės sumušimas.

Įtariamajam avarijos kaltininkui irgi nepavyko išvengti traumų: dėl krūtinkaulio srities sumušimo ir pjautinių veido bei dilbio žaizdų jis taip pat gydosi namie.

Vokietis namelio ant ratų vairuotojas dėl galvos sumušimo ir nubrozdinimo, o taip pat ir užsieniečio keleivė (dėl kairio stipinkaulio distolinio galo atskilimo ir dešinio peties sumušimo) gydosi ambulatoriškai.

Beje, pareigūnai iškart nustatė, kad visi trys į šią avariją papuolę vairuotojai buvo blaivūs.

Kokia atsakomybė gali grėsti „Toyota“ vairuotojui, priklausys ir nuo to, kiek užsitęs nukentėjusiųjų reabilitacija.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min