Dabar populiaru
Publikuota: 2016 gruodžio 22d. 01:46

Avarija lygioje vietoje: panevėžietė su „Audi“ nubloškė jos kelyje pasimaišiusį „Seat“

Avarija Panevėžyje
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Avarija Panevėžyje

Trečiadienio vakarą Panevėžyje, Vakarinės ir Klaipėdos gatvių sankryžoje susidūrė du automobiliai. Per avariją žmonės nenukentėjo, bet tiek „Audi“, tiek „Seat“ gerokai aplamdyti.

Paaiškėjo, kad avarija kilo dėl „Seat“ vairuotojo kaltės. Kartu su kompanija važiavęs vaikinas, važiuodamas šalutine gatve, nepastebėjo, kad pagrindiniu keliu važiuoja „Audi“.

„Audi“ vairavusiai merginai „Seat“ tiesiog išlindo prieš nosį ir ši rėžėsi į pastarojo šoną. Smūgio būta stipraus, mat kaltininko automobilis nuskriejo per skiriamąją juostą ir sustojo ant perėjos. „Audi“ liko stovėti sankryžoje.

Paaiškėjo, kad dėl avarijos kaltas „Seat“ vairuotojas sudaužė net ne savo, o draugo automobilį. Įvykio metu nei „Seat“ ekipažas, nei su drauge važiavusi „Audi“ vairuotoja nenukentėjo.

Į avarijos vietą atvykę policijos pareigūnai įformino avariją. Tiesiog lygioje vietoje susidūrę automobiliai apgadinti gana stipriai. Panašu, kad tiek vienos, tiek kitos transporto priemonės savininkams automobilių remontuoti nebevertės.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarija Panevėžyje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarija Panevėžyje

Po avarijos „Audi“ buvo išgabentas techninės pagalbos automobiliu, o sulamdyto „Seat“ ekipažas, pakeitęs pramuštą ratą, planavo iš įvykio vietos išvažiuoti sava eiga.

Abiejų automobilių vairuotojai buvo blaivūs.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Būk sumanus

Metas rinktis

Naviguok į ateitį

Laikas iškylai

Vyrų mados savaitė

Venecijos meno bienalė

Dream 2 Drive

Parašykite atsiliepimą apie 15min