Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 08 08, 13:46

Avarija prie Kauno: latvių lengvoji mašina susidūrė su Estijos dujų bendrovės cisterna

Pirmadienį per pietus Kauno pakraštyje įvyko avarija, laikinai sutrikdžiusi eismą kitiems jo dalyviams kelio A5 atkarpoje tarp Lampėdžių ir IX-ojo forto.
Įvykio vietoje
Įvykio vietoje: KIA universalas po susidūrimo su sunkvežimiu liko antrojoje eismo juostoje, beveik apsuktas, arčiau skiriamosios juostos. / 15min skaitytojo nuotr.

Avarija įvyko pirmadienį po vidurdienio, pirminio pranešimo apie ją tarnybos sulaukė 12.21 val.

Kauno vakarinio aplinkkelio atkarpoje susidūrė lengvasis automobilis KIA su Latvijos registracijos numeriais ir vilkikas, tempiantis Estijos dujų kompanijos „Eesti Gaas“ ženklais išmargintą cisterną.

Pirminiais duomenimis, žmonės avarijos metu nesužeisti, o suskystintų dujų talpa liko sandari.

Tačiau, kaip pranešė 15min skaitytojai, įvykio vietoje dėl šios avarijos susidarė kelių kilometrų spūstis.

Vairuotojų pagalbinė eismo informacinė sistema „Waze“ rodė, kad transporto judėjimas ties incidento vieta buvo sulėtėjęs iki 13-15 km/val. greičio.

Mat po susidūrimo sunkvežimis „Mercedes-Benz“ su cisterna, galima sakyti, tvarkingai sustojo dešiniame kelkraštyje, o tik lengvasis automobilis liko užtvėręs vieną iš eismo juostų.

Atvaizdas iš „Waze“ programėlės/Spūstis įvykio vietoje A5 kelyje
Atvaizdas iš „Waze“ programėlės/Spūstis įvykio vietoje A5 kelyje

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyris 15min informavo, kad po 14 val. policijos patruliai buvo įvykio vietoje ir aiškinosi aplinkybes. Tokiais atvejais pareigūnų ekipažas arba padeda vairuotojams (jei pastarieji sutaria dėl kaltės) užpildyti deklaraciją, arba nustato įvykio kaltininką ir formina KET pažeidimą.

Duomenų, kad avarijos metu galėjo būti sužeisti žmonės, Kauno VPK neturėjo. Netrukus policijos atstovai papildomai pranešė, kad kaltumo dėl avarijos klausimas buvo išspręstas, tad latviams ir estui beliko užpildyti techninio eismo įvykio Lietuvoje deklaraciją.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min