Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 06 25, 12:37 Atnaujinta 2022 06 26, 15:07

Avarija Varėnos rajone – vilkikas atsitrenkė į BMW su dviem vaikais, nukentėjo 2 žmonės

Pranešta, kad Varėnos rajono A4 kelyje prie Naujųjų Valkininkų kaimo lengvasis automobilis atsitrenkė į vilkiką. Nors iš pradžių manyta, kad yra prispaustų žmonių, ugniagesiai gelbėtojai 15min patikino, jog laisvinti nukentėjusiųjų neprireikė. BMW automobilyje važiavo ir du mažamečiai.
Varėnos rajone automobilis susidūrė su vilkiku
Varėnos rajone automobilis susidūrė su vilkiku / Tomo Zaliecko nuotr.

Kaip informuoja Bendrasis pagalbos centras (BPC), birželio 25 dieną 11.21 valandą BPC skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Varėnos rajono A4 kelyje prie Naujųjų Valkininkų kaimo lengvasis automobilis atsitrenkė į vilkiką, yra prispaustų ir sužalotų žmonių.

Į įvykio vietą išsiųstos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota Kauno greitosios medicinos pagalbos stočiai, Alytaus apskrities vyriausiajam policijos komisariatui.

Tomo Zaliecko nuotr./Varėnos rajone automobilis susidūrė su vilkiku
Tomo Zaliecko nuotr./Varėnos rajone automobilis susidūrė su vilkiku

Pirminiais duomenimis, lengvojo automobilio keleiviams eismo įvykio metu traumuotos kojos.

Papildyta 15 val. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) Situacijų koordinavimo skyriuje 15min sužinojo, kad laisvinti žmonių avarijos vietoje nereikėjo – prispaustų žmonių nebuvo.

Tomo Zaliecko nuotr./Varėnos rajone automobilis susidūrė su vilkiku
Tomo Zaliecko nuotr./Varėnos rajone automobilis susidūrė su vilkiku

Nukentėjo lengvojo automobilio BMW vairuotojas ir keleivė. Ji perduota medikų žinion.

Fūra stabdydama išvažiavo į priešpriešą ir atsitrenkė į BMW“, – 15min informavo avarijos nuotraukas atsiuntęs įvykio liudininkas Tomas Zalieckas.

Papildyta birželio 26 dieną. Kaip kitą dieną informavo Alytaus apskrities policija, birželio 25 dieną apie 11 valandą 25 minutės Varėnos rajono kelyje Vilnius–Varėna–Gardinas Baltarusijos pilietis, gimęs 1983 metais, vairuodamas vilkiką „Renault Magnum“, nepastebėjo, kad priekyje važiavęs motociklas sustojo.

Bandydamas išvengti susidūrimo, jis staigiai stabdė, slysdamas išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su BMW markės automobiliu, kurį vairavo vyras, gimęs 1985 metais.

Eismo įvykio metu sužalotas automobilio BMW vairuotojas, jis pristatytas į Vilniaus Lazdynų ligoninę. Suteikus medicininę pagalbą, išleistas.

Taip pat nukentėjo BMW keleivė, gimusi 1989 metais, kuri dėl patirtų sužalojimų paguldyta į Lazdynų ligoninę.

Kartu automobiliu ant galinės sėdynės važiavę mažamečiai – berniukas (g. 2020 m.) ir mergaitė (g. 2018 m.) – nenukentėjo.

Vairuotojai eismo įvykio metu buvo blaivūs.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min