Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2013 06 20, 18:33 Atnaujinta 2013 06 21, 10:34

Avariją Vilniuje sukėlęs ir nėščią moterį sužalojęs girtas vairuotojas susigrūmė su policininkais, pareigūnams irgi prireikė medikų pagalbos

Vilniaus policija sulaikė neblaivų vairuotoją, kuris sukėlė avariją, sužalojo nėščią moterį, o vėliau susigrūmė su pareigūnais. Šiems irgi prireikė medikų pagalbos.
Įvykio vietoje Vilniuje, Žalgirio g.
Įvykio vietoje Vilniuje, Žalgirio g. / 15min skaitytojo nuotr.

Sekite mus socialiniame tinkle „Facebook“ ir pirmi sužinokite svarbiausias naujienas. Mes nenorime jūsų gąsdinti, mes tik norime padėti gyventi saugiau.

Incidentas apie 17.55 val. įvyko Žalgirio g. Čia susidūrus dviem automobiliams, nukentėjo viename iš jų važiavusi nėščia moteris. Greitosios pagalbos medikai ją nuvežė į ligoninę.

Paaiškėjo, kad avarijos kaltininkas gali būti neblaivus. Bandant išsiaiškinti įvykio aplinkybes, jis įsivėlė į konfliktą su pareigūnais ir jiems pasipriešino.

Konfliktą sukėlęs vairuotojas po grumtynių buvo sutramdytas, surakintas antrankiais ir paguldytas veidu į asfaltą tiesiog vidury gatvės. Vėliau jis pristatytas į policijos komisariatą. Tuo tarpu jį sulaikiusiems policininkams prireikė medikų pagalbos. Į įvykio vietą po grumtynių buvo iškviesti greitosios pagalbos medikai.

Vėliau paaiškėjo, kad vienam pareigūnui lūžo riešo kaulai, jo ranką gydytojai sugipsavo. Kitam policininkui diagnozuotas rankos sumušimas.

Pasak liudininkų, avarija įvyko tuomet, kai automobilis „Opel Astra“ pristabdė, o iš paskos važiavęs „Renault Espace“ trenkėsi jam į galą. Į ligoninę buvo nuvežta „Opel“ keleivė, o „Renault"  vairuotojas puolė muštis su policininkais.

Vilniaus policija pradėjo įvykio aplinkybių tyrimą.

Papildyta 10.34 val. Policijos departamentas praneša, kad ketvirtadienį apie 17.55 val. Vilniuje, Žalgirio–Giedraičių g. sankryžoje, automobilis „Renault Espace“, kurį vairavo I.G. (gim. 1974 m.), atsitrenkė į ta pačia kryptimi važiavusį automobilį „Opel Astra“, kurį vairavo I.P. (gim. 1986 m.).

Eismo įvykio metu sužalota automobilio „Opel Astra“ keleivė E.O. (gimusi 1988 m.), kuri dėl pilvo sumušimo, suteikus medicinos pagalbą, gydoma ambulatoriškai.

Į įvykio vietą atvykus policijos pareigūnams, automobilio „Renault Espace“ vairuotojas pasipriešino ir sužalojo tarnybos metu uniformuotus Vilniaus apskrities VPK pareigūnus. Vienam patruliui sumuštas dilbis, kitam – lūžęs rankos riešo kaulas.

Jiems buvo suteikta medicinos pagalba, pareigūnai gydomi ambulatoriškai. Įtariamasis, kuris blaivumą pasitikrinti atsisakė, uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl pasipriešinimo valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min