15min be reklamos
2018 08 22, 10:09

Avarijose sužeista 11 žmonių, tarp jų ir apsvaigęs chuliganas prie BMW vairo

Pirminiais duomenimis, rugpjūčio 21 d. (antradienį), mūsų šalies keliuose įvyko 9 eismo įvykiai, kuriuose buvo sužeista 11 žmonių. Tarp sužeistųjų eismo įvykiuose – 1 nepilnametis keleivis.
Įvykio vietoje
Įvykio vietoje / LKPT nuotr.

Kaip praneša Lietuvos kelių policijos tarnyba, vieną eismo įvykį sukėlė neblaivus vairuotojas, sužeistas 1 žmogus.

Per parą policijoje užregistruoti 37 eismo įvykiai, kuriuose žmonės nenukentėjo.

Pareigūnai išaiškino 18 neblaivių vairuotojų, 9 iš jų gresia baudžiamoji atsakomybė dėl nustatyto daugiau nei 1,5 promilės girtumo. Per parą nustatytas 81 pėsčiųjų ir dviračių vairuotojų pažeidimas, 26 asmenys vairavo dviračius, būdami neblaivūs.

17.20 val., Jonavos r., Žeimių miestelyje, Ateities ir Kauno sodų gatvės sankryžoje, 25 metų vaikinas, chuliganiškai manevruodamas bandė apsisukti, tačiau nesuvaldė vairuojamo automobilio „BMW 316“ ir susidūrė su automobiliu „Renault“. Pradedančiajam „BMW 316 vairuotojui nustatytas 0.13 prom. apsvaigimas, vaikinas dėl sužalojimų buvo pristatytas į ligoninę.

17.18 val., Marijampolėje, Vasaros ir P. Armino gatvių sankryžoje, 47 metų moteris, vairuodama automobilį „Renault Espace“, važiavo šalutiniu keliu tiesiai, įvažiavusi į sankryžą nepraleido pagrindiniu keliu tiesiai važiavusio automobilio „Susidūrimo metu buvo sužeistą įvykį sukėlusi vairuotoja ir kartu važiavusi 75 metų keleivė, moterys gydomos ambulatoriškai.

18.50 val., Vilkaviškyje, Nendrių g., 19-metė mergina vairavo mopedą „Yamaxa Aerox“, kurio, bandydama apsisukti, nesuvaldė ir apvirto. Įvykio metu jauna vairuotoja buvo nežymiai sužeista.

20.20 val. Vilniuje, Stepono Batoro gatvėje, 40-metis pėsčiasis, eidamas į kitą važiuojamosios dalies pusę nenustatytoje vietoje, priėjo prie antroje eismo juostoje sustojusio automobilio „VW Transporter“, atsidarė šonines duris ir bandė įlipti į automobilio vidų, tačiau iškrito ir atsitrenkė į šalia važiavusio automobilio „VW Touareg“ galinį sparną. Pėsčiasis buvo sužeistas ir pristatytas į ligoninę, jam nustatytas peties sumušimas, galvos žaizda ir girtumas. Vyras išleistas gydytis ambulatoriškai.

Lietuvos kelių policijos tarnyba primena, kad pradedantieji ir jauni vairuotojai turėtų atsakingai įvertinti savo vairavimo įgūdžius, laikytis saugaus važiavimo greičio, nesukelti pavojaus sau ir kitiems eismo dalyviams. Kartu kurkime taiką keliuose.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie 15min