Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 28d. 18:52

Badaujantys bedarbiai vagia maistą

Vagystė
Egidijaus Jankausko/„Scanpix“ nuotr. / Kai kuriems vagims dabar svarbiausia prisivogti bent maisto.

Vilniaus rajone pastebima nauja tendencija – įsibrovę į namus vagys griebia ne vertingus daiktus, o ieško to, ką galima suvalgyti.

Kaip rašo dienraščio „Lietuvos rytas“ žurnalistas Arūnas Dumalakas, pareigūnus pribloškė vagystė Punžonių kaime, mat išlaužę spyną vagys net nekreipė dėmesio į vertingus daiktus, o tik iššlavė 72 metų vyriškio šaldytuvą. Pietų metu apsilankę ilgapirščiai pavogė mėsos, uogienės, sūrio.

Panašių vagysčių Vilniaus rajone smarkiai daugėja. Nusikalsti nuošalių kaimų gyventojus verčia badas. Mat čia klesti nedarbas, o sostinė, kur būtų galima rasti šiokį tokį pragyvenimo šaltinį, – toli.

Baiminasi ir dėl paršo

Vagystė Punžonyse sukrėtė visą kaimą. Žurnalistui vietiniai žmonės sakė: „Kad žmonės vogtų dėl to, kad badauja – taip tik po karo pasitaikydavo, – Punžonių gyventoja Nejaugi grįžome į tuos laikus?“

Beje, neseniai šiame kaime nukentėjo kitas pensininkas – vagys iš jo namų išnešė dešimt kilogramų cukraus.

Pilviškėse gyvenantis Jaroslavas Likša baiminasi ne tik dėl arklio, bet ir dėl tvarte kriuksinčio paršo – jį vagys taip pat gali išsinešti. „Vagia viską, net arbatinius šaukštelius išsineša“, – dūsavo vyras.

Jis įsitikinęs, kad bado genami vagys dar labiau suįžūlės pavasarį ir vasarą, kai į kaimus patrauks poilsiautojai iš miestų.

Maistą vagia masiškai

Prieš porą savaičių Vilniaus rajono policija gavo pranešimą, kad nuošaliame Aleksandriškių kaime iš neužrakinto sandėlio vagys išsinešė 20 kilogramų rūkyto kumpio, apie 2 kilogramus lašinių. Skauduliškių kaime ilgapirščiai iš ūkinio pastato nugvelbė 150 kilogramų miltų.

Iš sodininkų bendrijos netoli Raudondvario viename name vagys sugebėjo išnešti net 150 kilogramų bulvių.

Temos: 1 Bedarbis

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:49
01:42
09:25

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min