Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Badautojus aplankiusi Venckienė akcijai pritaria, bet pati joje nedalyvautų (nuotraukos)

Akcijos dalyviai trečiadienį sulaukė svarbių viešnių
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Akcijos dalyviai trečiadienį sulaukė svarbių viešnių: N.Venckienės (nuotr.) bei L.Kedienės.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Nužudyto, kaip tikima, Drąsiaus Kedžio sesuo aplankė sostinės pievelėje prie Generalinės prokuratūros badaujančius protestuotojus ir pareiškė jiems paramą.

Trečiadienį po vidurdienio aikštelėje prie Generalinės prokuratūros būstinės stabtelėjo D.Kedžio anksčiau vairuotas juodas automobilis  „Mercedes-Benz“ su išskirtiniais numeriais – juo į sostinę atvyko kaunietė teisėja Neringa Venckienė.

Viešnia 15min.lt prisipažino, kad jau beveik dvi paras badaujančius aktyvistus, anksčiau ištisas savaites budėjusius prie jos namų Garliavoje, lanko pirmą sykį.

Moteris sakė pritarianti protestuotojams ir esanti jiems dėkinga, kad žmonės tokiu būdu bando atkreipti dėmesį į opią problemą, kurią nuolat akcentuoja ir ji pati: nevykdoma teismo nutartis, pagal kurią turėtų būti pateikti įtarimai D.Kedžio mergaitės motinai Laimai Stankūnaitei.

„Gerai, kad yra žmonių, kurie dėl to badauja“, – sakė ji.

Gal ir N.Venckienė asmeniškai žada bent simboliškai dalyvauti bado akcijoje – praleisti pievoje prie prokuratūros pusdienį ar naktį? „Aš dirbu. Dabar jau einu į darbą, penktadienį jau bus nagrinėjama byla“, – paaiškino N.Venckienė.

Moteris dar pridūrė: „Aš asmeniškai niekada nedalyvauju jokiose tokiose protesto formose, bet, man atrodo, kitų galimybių kovoti jau nėra.“

Komentarai
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min