Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Baigtas ikiteisminis tyrimas dėl kyšininkavimo muitinėje

Specialiųjų tyrimų tarnyba
Dainiaus Labučio/ L.T. nuotr / Specialiųjų tyrimų tarnyba
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos Šiaulių valdybos pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą, kuriame įtarimai dėl galimo kyšininkavimo pareikšti Šiaulių teritorinės muitinės Plungės krovinių posto Muitinio tikrinimo vietos vyresniesiems inspektoriams A.B. ir A.S.

Kaip informuoja STT, ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas 2009 metų spalio mėnesį, STT Šiaulių valdybos pareigūnams bendradarbiaujant su Muitinės departamento prie Finansų ministerijos Tarnybinių tyrimų tarnyba. Nustatyta, kad vyresnieji inspektoriai A.B. ir A.S. iš suinteresuotų asmenų priėmė kyšius už muitinės procedūrų įforminimus.

Nuo 2009 m. spalio 20 d. Šiaulių miesto apylinkės teismo sprendimu minėti pareigūnai nušalinti nuo pareigų.

Lietuvos Respublikos baudžiamasis kodeksas numato atsakomybę ne tik už kyšio priėmimą, bet ir už jo davimą. Šioje baudžiamojoje byloje dviems asmenims pareikšti įtarimai dėl galimo papirkimo.

Ikiteisminį tyrimą kontroliavo ir jam vadovavo Šiaulių apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras. Kaltinamasis aktas kartu su bylos medžiaga 2010 m. balandžio 7 d. perduotas Telšių rajono apylinkės teismui.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Parašykite atsiliepimą apie 15min