Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Baigtas ikiteisminis tyrimas dėl žmogaus perdūrimo žaidimų salone „Tete-a-tete“

Lošimo automatas.
VRM nuotr. / Lošimo automatas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šiauliečiui A.K. šių metų gegužės 15-osios naktį Šiauliuose, Lyros g., nepažįstamas vyras perdūrė pilvą ir kirkšnį, pažeidė šlaunies arteriją ir veną, tokiu būdu sunkiai sutrikdydamas jo sveikatą.

Žmogus, laiką leidęs žaidimų salone „Tete-a-tete“, buvo sužalotas be jokios priežasties. A.K. draugas lošė žaidimų aparatais, o jis tuo metu plepėjo su trimis jaunuoliais. Staiga prie jo priėjo netoliese buvęs vaikinas ir pradėjo inicijuoti konfliktą. A.K. pavyko išvengti incidento ir jis su jaunuoliais išėjo į lauką parūkyti. Nepažįstamasis išsekė iš paskos. Čia jis, mėtydamas replikas, inicijavo konfliktą toliau, puolė prie rūkančiojo ir jie abu susikibę nugriuvo ant žemės. Aplinkui buvę žmonės vaikinų nespėjo net išskirti, kai muštynių iniciatorius pašoko ir nubėgo, o A.K., atsistojęs ir susigriebęs už kirkšnies, ištarė: „Kvieskit greitąją, mane subadė.“

Išplatintame pranešime spaudai teigiama, kad dėl sunkaus sveikatos sutrikdymo buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas, kurio metu paaiškėjo, kad prieš pusvalandį tas pats asmuo greta esančiame „Casino“ irgi be jokios priežasties sužalojo kitą vyrą. Tiesiog priėjo, paprašė paskolinti pinigų, o kai šis atsisakė tai padaryti, plekštelėjo jam per nugarą ir nuėjo. Vyras pajuto, kad jam iš tarpumentės bėga kraujas. Nukentėjusiajam medikų pagalbos neprireikė ir jis jokių pretenzijų jį sužalojusiam vyrui nereiškė, bet jis jį atpažino. Tai buvo siūlo galas, kurį užčiuopę pareigūnai nustatė, kad ir „Tete-a-tete“ nusikaltimą įvykdė tas pats asmuo – šešis kartus už vagystes, išžaginimą, plėšimą, prekybą žmonėmis teistas 30-metis šiaulietis D.Š. 

Po paskutinės bausmės atlikimo į Šiaulius jis grįžo 2009-ųjų liepą. Beveik po pusantrų metų jis jau stojo prieš Latvijos Respublikos teismą, nes savo nusikalstamą veiką buvo išvystęs ten – išmėgino telefoninių sukčių amatą. Už tai jam buvo skirta treji metai nelaisvės, paskiriant trejų metų bandomąjį laikotarpį. Taigi per šį bandomąjį laikotarpį jis sugebėjo Šiauliuose sunkiai sužaloti žmogų.

Supratęs, kad dėl padaryto naujo nusikaltimo bandomuoju laikotarpiu jis belangės neišvengs, D.Š. nuo teisėsaugos pradėjo slapstytis. Tačiau liepos 4-ąją buvo sulaikytas ir teismas sankcionavo jo suėmimą. Izoliuotas nuo visuomenės jis tebėra iki šiol. Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Smurtinių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai spalio pabaigoje ikiteisminį tyrimą dėl sunkaus sveikatos sutrikdymo, padaryto žaidimų salone „Tete-a-tete“, baigė ir perdavė nagrinėti teismui.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min