Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Baisi avarija greitkelyje Vilnius–Kaunas (atnaujinta 22.58 val., nuotraukos)

Suniokotas automobilis
Sauliaus Chadasevičiaus / 15min nuotr. / Suniokotas automobilis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Sekmadienio vakarą trys automobiliai autostradoje vienas po kito partrenkė du pėsčiuosius ir visiškai suniokojo jų kūnus.

Pirmąjį pavasario vakarą greitkelio Vilnius–Kaunas 24-ajame kilometre įvyko reto žiaurumo avarija.

Apie 100 km/val. lekiantis automobilis parbloškė vyrą ir moterį, o dar kelios paskui važiuojančios mašinos nespėjo sustabdyti ir į gabalus sudraskė partrenktųjų kūnus. Vaizdai įvykio vietoje buvo kraupūs, tačiau keli į šią avariją atvykę policijos pareigūnai ragino fiksuoti kuo žiauresnius kadrus. „Parodykite visiems, kad žinotų, kas būna, kai vaikštai per kelią neleistinoje vietoje“, – kalbėjo policininkai.

Neatsargiai išėjo į kelią

Sauliaus Chadasevičiaus/15min.lt nuotr./Kelio ženklas
Nelaimė įvyko ties Kariotiškių sąvartynu.

Avarija įvyko apie 20.30 val., ties išvažiavimu į greitkelį iš šiuo metu jau uždaryto Kariotiškių sąvartyno. Būtent iš tos pusės keliavo pora – vidutinio amžiaus vyras ir moteris. Porelė sėkmingai kirto Vilniaus link skriejančių mašinų srautą, persiropštė per metalinę skiriamąją juostą.

Tačiau neįvertinę, kaip arti yra nuo sostinės važiuojantis 4-osios kartos VW Golf automobilis, pėstieji žengė į antrąją eismo juostą. „Stabdžiau, bandžiau sukti vairą į dešinę, bet kirtau juos kairiu kampu“, – įvykio vietoje naujienų portalui 15min.lt kalbėjo sukrėstas golfo 24 metų vairuotojas.

Parblokšti pėstieji, išdaužę golfo priekinį stiklą ir sulankstę stogą, krito ant važiuojamosios dalies. Paskui važiuojantys dar du lengvieji automobiliai nesustabdė ir užvažiavo ant pėsčiųjų kūnų.

Po šio avarijos vaizdas kelyje buvo siaubingas. Aplink mėtėsi suniokotos žuvusiųjų kūno dalys.

Žuvo asocialūs asmenys?

Visi į avariją patekę automobiliai neišlėkę į griovį ir galų gale sustojo kelkraštyje. Žmonės iškvietė policiją. Medikams vykti nebuvo jokios prasmės – iškart pasiųsta kūnus išvežanti tarnyba.

Sauliaus Chadasevičiaus/15min.lt nuotr./Valandėlę avarijos vietoje stypsojęs golfo vairuotojas įsiprašė pasišildyti į policijos visureigį.
Valandėlę lauke stypsojęs golfo vairuotojas įsiprašė pasišildyti pas policininkus.

Moters kūnas liko gulėti važiuojamojoje dalyje, tačiau vienas keleivių ryžosi čiupti jį ir nutemti prie skiriamosios juostos, kad sekmadienio vakarą žiauraus eismo įvykio dalyviais netaptų dar kiti vairuotojai.

Į avarijos vietą atvyko didžiulės policijos pajėgos. Žuvusiuosius apžiūrėdami pareigūnai nerado jokių dokumentų, todėl gali būti, kad žuvo asocialūs asmenys.

Visų trijų automobilių vairuotojams buvo privaloma vykti su policininkais – tikrintis kraujo.

Golfo vairuotojas pareigūnų vis teiravosi, kas jam sumokės už sudaužytą automobilį.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min