Dabar populiaru
Publikuota: 2015 rugsėjo 8d. 15:58

Baisioji „Audi“ avarija prie Tauragės – policijos ir pasieniečių gaudynių finišas

Nuo policijos pareigūnų ir pasieniečių sprukę vyrai kelionę baigė griovyje.

Vakar, rugsėjo 7-osios rytą, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau Tauragės apskr. VPK) ir Tauragės apskr. VPK Pagėgių policijos komisariato pareigūnai kartu su Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių rinktinės darbuotojais vijosi nuo jų sprunkantį automobilį „Audi 80“.

Ankstyvą rytą policijos pareigūnai sulaukė informacijos, kad nuo pasieniečių spruko stabdomas automobilis „Audi 80“ be valstybinių numerių.

Gavę galimas automobilio važiavimo koordinates, pareigūnai nedelsdami pradėjo vytis minėtą transporto priemonę. Vienas iš policijos ekipažų automobilį mėgino stabdyti iš priekio, tačiau „Audi“ vairuotojo greitis buvo nemažas, jis net nemirktelėję pralėkė pro pareigūnus. Dėl didelio greičio ties žiedine sankryža, esančia Tauragės r., Meldikviršių k., bėgliai nesuvaldė automobilio ir nuvažiavę nuo kelio vertėsi.

Eismo įvykio metu nukentėjo automobiliu važiavę trys vyrai. Iš karto po įvykio 1 vyriškis buvo paguldytas į reanimacijos skyrių, kiti 2 – į traumatologijos skyrių, kur buvo paimtas kraujas išsamesnei ekspertizei. 

Pirminiais duomenimis, automobilį vairavo 28 metų Pagėgių savivaldybės gyventojas, rašoma Tauragės apskrities VPK atstovų antradienį paviešintame pranešime.

Laimei, rimtesnių pasekmių išvengta ir į eismo įvykį nepateko kiti nieko dėti asmenys. Šiuo metu dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimo. Už tokį „nekaltą“ pasivažinėjimą gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 2 metų.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ragina eismo dalyvius elgtis atsakingai keliuose, nevairuoti transporto priemones išgėrus ar apsvaigus nuo narkotinių bei psichotropinių medžiagų bei pastebėjus itin pavojingo ar chuliganiško vairavimo atvejus, neblaivius asmenis prie vairo, taip pat kitus KET pažeidimus informuoti policiją:

Policijos budėtojų telefonu (8 446) 20 270; 

Anoniminiu policijos pasitikėjimo telefonu (8 446) 61 952

Bendruoju pagalbos telefonu 112.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Parašykite atsiliepimą apie 15min