Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Baldus gaminančios bendrovės direktorė bus teisiama už finansinius nusikaltimus

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba
FNTT nuotr. / Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Alytaus apskrities skyrius kartu su Alytaus rajono apylinkės prokuratūra baigė ikiteisminį tyrimą, kuriame 45-erių metų alytiškė Z.J. įtariama pasisavinusi bendrovės lėšas, apgaulingai tvarkiusi apskaitą ir pateikusi mokesčių administratoriui neteisingus duomenis.

Kaip informuoja Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba, išaiškinta, kad baldus gaminanti Alytaus bendrovė su dviem sostinėje registruotomis bendrovėmis sudarė trišalę sutartį dėl namų statybos Vilniuje. Nustatyta, kad Alytaus bendrovė iš viso atliko darbų už daugiau nei pusę milijono litų.

Vilniuje registruotos bendrovės už juos atsiskaitė ir pervedė 220 tūkstančių litų, tačiau Z.J. vadovaujamos bendrovės buhalterinėje apskaitoje užfiksuota, kad užsakovai skolingi daugiau nei 300 tūkstančių litų. Tyrimo metu išaiškinta, kad realiai Vilniaus bendrovės Z.J. vadovaujamai įmonei tėra įsiskolinusios 14 tūkstančių litų.

Alytaus bendrovės direktorė Z.J. įvykdė ir kitus finansinius nusikaltimus. Pavyzdžiui, parduota baldų už 113 tūkstančių litų, bet buhalterinėje apskaitoje neišsaugota jokių prekių pardavimo dokumentų. Išaiškinta, kad 2009 metais kaltinamoji Z.J. mokesčių administratoriui pateikė neteisingus duomenis apie bendrovės pajamas ir pelną, taip siekdama nemokėti beveik 40 tūkstančių litų pridėtinės vertės ir pelno mokesčių. Be to, kaltinamoji įtariama ir daugiau nei 9 tūkstančių litų bendrovės lėšų pasisavinimu.

Alytiškė jau ne kartą yra susidūrusi su teisėsaugos institucijomis. Šių metų liepos mėnesį Alytaus rajono apylinkės teismas nuteisė moterį už turto pasisavinimą ir apgaulingą apskaitą. Dėl jos įvykdytų nusikalstamų veikų ikiteisminiai tyrimai atliekami tiek FNTT Šiaulių apskrities skyriuje, tiek keliose šalies policijos įstaigose.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min