Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gegužės 18d. 12:00

Baltarusiškų cigarečių kontrabandininkai tobulina savo „Volkswagen Passat“

Sulaikyta kontrabanda
VSAT nuotr. / Sulaikyta kontrabanda

Pasienyje su Latvija Ignalinos rinktinės pareigūnai sulaikė dar vieną rokiškėną, kuris kontrabandines cigaretes gabeno automobiliu „Volkswagen Passat“, varomu į langų apiplovimo skysčio bakelį supiltu dyzelinu. Tikrame kuro bake buvo baltarusiški rūkalai, teigiama pareigūnų išplatintame pranešime spaudai.

Antradienį vėlai vakare Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Ignalinos rinktinės Operatyvinės veiklos skyriaus ir Specialiosios paskirties būrio pareigūnai, turėdami išankstinės informacijos, kelyje Subatė–Obeliai sustabdė „Volkswagen Passat“.

36 metų Rokiškio rajono gyventojo vairuojamas automobilis ką tik buvo įvažiavęs iš Latvijos. Patikrinimo metu automobilio kuro bake pasieniečiai aptiko į Lietuvą gabentus 700 pakelių cigarečių „Minsk 5 Super Slims“ ir „Fest“ su Baltarusijos akcizo ženklais.

Automobilio langų apiplovimo skysčio bakelyje buvo keli litrai dyzelino. „Patobulinus“ kuro tiekimo sistemą juo ir buvo varomas „Volkswagen Passat“.

Pasieniečiai dėl akcizinių prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką vairuotojui pradėjo administracinės bylos teiseną. Jam gresia tūkstantinė bauda ir automobilio konfiskavimas.

Cigaretės bei transporto priemonė saugomi Ignalinos rinktinėje.

Tai jau antras toks atvejis vos daugiau nei per savaitę – gegužės 9 d. Ignalinos pasieniečiai beveik toje pačioje vietoje sulaikė iš Latvijos įvažiuojantį „Volkswagen Passat“, vairuojamą 50-mečio Rokiškio gyventojo. Jo mašinos kuro bake ir automobilio durelėse buvo slepiama 1750 pakelių baltarusiškų cigarečių.

Šis „Volkswagen Passat“ irgi buvo varomas į langų plovimo skysčio bakelį, prijungtą prie kuro sistemos, įpiltais keliais litrais dyzelino.

Gegužės 4 d. pasienyje su Latvija, toje pačioje vietoje, Ignalinos pasieniečiai sulaikė dar vieną iš Latvijos automobiliu „Volkswagen Passat“ grįžtantį 34-erių rokiškėną, kuris kuro bake įrengtoje slėptuvėje bei po durelių apmušalais vežė 1700 pakelių kontrabandinių baltarusiškų cigarečių. Tiesa, šis automobilis buvo varomas dyzelinu iš kuro bake atitvertos ertmės.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min