Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Bambalių“ balius Ukmergės rajone: sugėrovą užkapojo kirviu

Namas, kuriame vyko išgertuvės, pasibaigusios kruvinu incidentu.
Vilkmerge.lt nuotr. / Namas, kuriame vyko išgertuvės, pasibaigusios kruvinu incidentu.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pranešama apie žiauriu nusikaltimu pasibaigusias linksmybes – nužudytas 27 metų vaikinas.

Susipykus sugėrovams, vienas iš jų stvėrė po ranka buvusi kirvuką ir juo mirtinai sužalojo 27 metų jaunuolį. Policija sulaikė 60-metį įtariamąjį. Šeštadienį pareigūnai numato kreiptis į teismą bei prašyti leisti vyriškį suimti ilgesniam laikotarpiui, rašo Ukmergės krašto žinių svetainė vilkmerge.lt.

Nusikaltimas įvykdytas Antakalnio III-iame kaime penktadienio naktį apie 1.30 val.

Kaip portalui vilkmerge.lt pasakojo kaimo gyventoja, būtent apie 1.30 val. ji išgirdo stiprų beldimą į duris. Atidariusi jas, tarpduryje išvydo netoliese gyvenantį savo giminaitį, šešiasdešimtmetį J.D. Susijaudinęs jis pasakė, kad nutiko nelaimė ir reikia iškviesti greitąją pagalbą ir policiją.

„Jis pasakojo, kad pas jį vakare užsuko gretimame Petrašiūnų kaime gyvenantis G.P. su jam nepažįstamu draugu. Vyriškiai atsinešė du bambalius alaus. Begeriant tarp jų kilo konfliktas. Jo metu nepažįstamasis stvėrė po ranka pasitaikiusi kirvuką ir ėmė talžyti savo sugėrovą. Po kelių smūgių jis numetė nusikaltimo įrankį ir pabėgo“, – pasakojo iš giminaičio išgirstą istoriją kaimo gyventoja.

Ukmergės rajono policijos komisariatas pranešė, kad sužalotojo vyriškio gyvybė užgeso ligoninės priėmimo skyriuje. Teisėsaugos pareigūnams J.D. versija iškarto sukėlė abejonių. Tad vyriškis buvo sulaikytas.

Vilkmerge.lt turimomis žiniomis, šeštadienį teismo numatoma prašyti leisti J.D. suimti ilgesniam laikotarpiui.

Nužudytasis G.P. buvo teistas 2 kartus: 2005 metais – už nežymų sveikatos sutrikdymą, o po metų už vagystę. Dėl įvykio rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR Baudžiamojo kodekso 129 straipsnį. Šiais metais tai yra pirmas dėl nužudymo pradėtas ikiteisminis tyrimas Ukmergės rajone.

Komentarai
Temos Nužudymas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min