Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2019 01 05, 09:09

Bandydamas išvengti reido Vilniuje girtas vairuotojas tik atkreipė į save dėmesį

Naktį iš penktadienio į šeštadienį vyko jau tradicija tapęs Kelių policijos reidas Vilniuje. Šįkart pareigūnams įkliuvo keli nedrausmingi vairuotojai, tačiau didelių pažeidėjų nenustatyta. Pagrindinis vakaro herojus – „Mercedes Benz“ vairuotojas į alkoholio matuoklį pūtęs 0,47 promilės.
Naktinis reidas Vilniuje
Naktinis reidas Vilniuje / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Reidas prasidėjo Kalvarijų gatvėje. Čia įkliuvo pora alkoholio vartojusių vairuotojų, tačiau pareigūnai jiems priekaištų neturėjo, leistinos 0,4 promilės jie neperžengė.

Po vidurnakčio reidas persikėlė į Pylimo gatvę. Čia buvo atkreiptas dėmesys į merginos vairuojamą „Mercedes“. Ant galinės automobilio sėdynės susispaudę geros nuotaikos nestokojo keturi vaikinai.

Tęsti kelionės kompanija nebegalėjo, o vairuotoja už žmonių vežimo reikalavimų nesilaikymą turės susimokėti baudą, ji siekia nuo 30 iki 90 eurų.

Labiausiai reido metu pasižymėjo kitas „Mercedes“ vairuotojas. Vos pastebėjęs reidą jis įjungė atbulinę pavarą ir puolė statyti savo automobilį.

Jau vien toks veiksmas pareigūnams sukėlė įtarimą, tuo labiau, kad palikti „Mercedes“ vyras nusprendė po tą daryti draudžiančiu ženklu.

Patikrinus vairuotojo blaivumą, skaičiai alkoholio ekrane iškart parodė tokio vyro elgesio priežastį – 0,47 promilės. Vyrui teks atsisveikinti su vairuotojo pažymėjimu mažiausiai metams, taip pat susimokėti bent 300 eurų baudą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min