Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Bankroto administratorius išvengė teistumo, o jo pagalbininkui – beveik 10 tūkst. eurų bauda

Teismo salė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Asociatyvi iliustracija
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus apygardos teismas, išnagrinėjęs bylą apeliacine tvarka, panaikino Vilniaus miesto apylinkės teismo 2016 m. kovo 25 d. išteisinamąjį nuosprendį kyšininkavimu kaltintam bankroto administratoriui Tomui Jakimauskui ir jam talkinusiam Borisui Rositsanui.

Kaip praneša Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT), apygardos teismas pripažino T.Jakimauską kaltu dėl kyšininkavimo ir nuo baudžiamosios atsakomybės jį atleido pagal laidavimą, o B.Rositsaną pripažino kaltu dėl padėjimo kyšininkauti ir jam skyrė didesnę nei 9 400 eurų baudą.

STT Vilniaus valdybos pareigūnai ikiteisminį tyrimą pradėjo 2014 metų liepą, kai Vilniuje dirbantis bankroto administratorius T.Jakimauskas kartu su B.Rosistanu pareikalavo ir priėmė iš bankrutuojančio grožio salono Vilniuje savininkės 6 000 litų kyšį už tai, kad nebūtų fiksuojami galimai padaryti pažeidimai.

Teismas nukentėjusiosios, bankrutuojančio grožio salono savininkės pareikštą civilinį ieškinį tenkino iš dalies – abu nuteistieji nukentėjusiajai solidariai turės kompensuoti didesnę nei 500 eurų turtinę ir neturtinę žalą ir beveik 300 eurų atstovavimo išlaidas.

Ikiteisminį tyrimą atliko STT Vilniaus valdyba, ikiteisminį tyrimą kontroliavo ir jam vadovavo Vilniaus apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Parašykite atsiliepimą apie 15min