TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Baro lankytoją Kaune drausminęs apsaugininkas kaltinamas žmogžudyste

Teisme
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Kaltinamasis Linas D.
Šaltinis: 15min
0
A A

Į Kauno apygardos teismo teisiamųjų suolą pasodintas Linas D. 36 metų vyras kaltinamas, kad 2013 metų kovo mėnesį Kaune, viešoje vietoje, įžūliai, be jokios dingsties, sudavė nukentėjusiajam ne mažiau kaip 8 smūgius į įvairias kūno vietas, nuo ko pastarasis mirė.

Praėjusių metų kovo mėnesį parduotuvėje „Trys berželiai“ įsikūrusiame bare buvo nuspaustas apsaugos mygtukas. Pagalbą kvietė baro darbuotojai dėl įsismarkavusių lankytojų.

Į pagalba atskubėjo keletas apsaugos ekipažų. Tačiau kaltinimai pateikti tik vienam apsaugininkui Linui D.

Jis kaltinamas bare konfliktavusio Dariaus Delnicko sumušimu, kuris kitą rytą mirė.

Posėdis atidėtas

Teisiamasis daugiau kaip prieš dešimtmetį jau buvo kartą teistas, bet tąsyk jam skirta kelių mėnesių lygtinė bausmė, dabar teistumas yra išnykęs. 

Prasidėjus bylos nagrinėjimui paaiškėjo, kad neatvyko nukentėjusių pusei atstovauti turėjęs advokatas. Nei nukentėjusieji, nei prokuroras žinių apie advokato dingimą neturėjo. Teismui pasiteiravus ar nukentėjusieji norėtų atidėti bylos nagrinėjimą, jie tą daryti atsisakė, sakydami, kad iš advokato nieko nesitiki, o iš kaltinamojo norėtų bent laidotuvių išlaidų padengimo.

Sūnaus netekusi motina klausė kaltinamojo, dėl ko šis taip stipriai suspardė jos Darių: „Kodėl, vaikeli, taip padarei?!“

Netrukus paaiškėjo, kad posėdžiui vadovaujanti trijų teisėjų kolegija bus priversta daryti pertrauką. 

Kaltinamajam atstovauja garsus advokatas Gintaras Černiauskas. Jis yra giminystės ryšiais susijęs su vienu iš teisėjų kolegijos narių. Teisėjas pareiškė nusišalinantis nuo bylos.

Nukentėjusiais pripažinti velionio D.Delnicko artimieji ir vėl neprieštaravo, kad byla būtų nagrinėjama toliau, tačiau teismas manė kitaip ir nusprendė posėdžius atidėti.

Akistatoje su kaltinamuoju likusi nukentėjusiojo mama Irena Delnickienė skundėsi prasta sveikata. Moteris klausė kaltinamojo, kodėl šis taip stipriai suspardė jos sūnų: „Kodėl, vaikeli, taip padarei?!“

Linas D. į priekaištus aukos motinai atsakė, kad „nieko nepadarė“ – jos sūnus nuolat konfliktuodavo, o jis tik gynėsi.
 

Kada bus kitas posėdis, spręs Kauno apygardos teismo baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininkas. Jei teisėjo prašymas dėl nusišalinimo bus patenkintas, teismas skirs kitą kolegijos narį.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min