Dabar populiaru
Publikuota: 2011 lapkričio 10d. 09:59

Baudžiamąją bylą dėl grasinimų Editai Žiobienei ignoruoja ir kaltinamasis Marius Kuprevičius, ir nukentėjusi vaiko teisių kontrolierė

Marius Kuprevičius
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Marius Kuprevičius
Ketvirtadienį neatvykus nei kaltinamajam, nei nukentėjusiajai, teismas buvo priverstas atidėti Mariaus Kuprevičiaus bylos dėl grasinimų vaiko teisių kontrolierei Editai Žiobienei nagrinėjimą. Tačiau naujas posėdis paskirtas jau šį ketvirtadienį 13 val., o kaltinamajam paskirtas atvesdinimas.

Vilniaus miesto 3-asis apylinkės teismas ketvirtadienį ruošėsi nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje buvęs aršiausias Drąsiaus Kedžio sekėjas Marius Kuprevičius kaltinamas dėl grasinimų vaiko teisių kontrolierei Editai Žiobienei.

Į teismą atvyko prokurorė, kaltinamajam paskirtas valdiškas advokatas, netgi M.Kurpevičiaus žmona.
„Kur jūsų sutuoktinis?“ – dar prieš posėdį jos paklausė teismo sekretorė.

„Slaugo vaiką. Serga vaikas“, – paaiškino Jolanta Kuprevičienė.

Tačiau bylą nagrinėjančiai teisėjai Albertai Baltušytei tokio paaiškinimo neužteko – ji teismo posėdį atidėjo tik iki 13 valandos, o taip pat priėmė skubią nutartį, kad M.Kuprevičių atvesdintų policijos pareigūnai.

Teisėsaugos nemalonę pernai M.Kuprevičius užsitraukė dėl to, kad socialiniame tinklalapyje „Facebook“ pasirodė grasinanti žinutė: „Atvirai pareiškiu – jeigu padėsi vaiką grąžinti Stankūnaitei, tai prapulsi... nežinau, ką prieš tave turi VSD, o gal tik naudojasi tavo sužeista psichika, bet tu esi baisiau už Čikatilą, kuris sąmoningai žudė žmones, už Lietuvos vaikų ašaras aš tave asmeniškai bausiu“.

Už psichinės prievartos vartojimą reikalaujant atlikti tam tikrus veiksmus kaltinamajam šioje byloje gresia bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

M.Kuprevičius visada kartojo, kad niekam negrasino, apie žinutę feisbuke nieko nežino.

M.Kuprevičius yra pagarsėjęs ir dėl išsišokimo prieš antstolį Mareką Petrovskį, kai pavasarį Garliavoje šiam teismo pareigūnui trukdė įteikti dokumentus laikiniesiems D.Kedžio mergaitės globėjams.

Pastaruoju metu M.Kuprevičius yra pakeitęs kategorišką savo poziciją visoje šioje Drąsiaus Kedžio skandalo istorijoje, jis viešai kalba apie kai kurių kovotojų su pedofiliją klastą bei žiaurumą.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

14:06
01:01
00:20

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

15MAX
Parašykite atsiliepimą apie 15min