Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 4d. 10:41

Bausmės atlikimo vengėjui – dar viena bausmė

Antrankiai
Tomo Urbelionio/BFL nuotr. / Antrankiai

Bausmės atlikimo vengęs dvidešimtmetis panevėžietis „pasirinko“ dar vieną baudžiamąją bylą, praneša Panevėžio apskrities VPK.

Kaip rašoma Panevėžio policijos pranešime, gruodžio 31 d. bute Panevėžyje, Beržų gatvėje, Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai sulaikė už viešosios tvarkos pažeidimą vieneriems metams vienuolikai mėnesių laisvės atėmimu nuteistą dvidešimtmetį T.Ch. Pastarasis, vengdamas bausmės atlikimo, pasislėpė, buvo paskelbta jo paieška.

Panevėžio apskrities VPK Asmenų paieškos poskyrio pareigūnai nustatė, kad dvidešimtmetis slapstosi bute Panevėžyje, Beržų g. T.Ch. durų pareigūnams neatidarė, įkalbinėjimų paklusti reikalavimams neklausė.

Pareigūnai jaunuolį įspėjo, kad, vadovaujantis Lietuvos Respublikos Policijos veiklos įstatymo 18 straipsnio 1 dalies 3 punktu („Persekiodamas asmenį, įtariamą padarius nusikalstamą veiką, ar nusikaltėlį, besislepiantį nuo teisėsaugos institucijų, taip pat siekdamas užkirsti kelią daromai nusikalstamai veikai, bet kuriuo paros laiku įeiti į fiziniams ir juridiniams asmenims priklausančias gyvenamąsias ar negyvenamąsias patalpas, teritorijas, sustabdyti bei patekti į transporto priemones. Atsisakius paklusti, policijos pareigūnai turi teisę jėga atidaryti patalpas ir transporto priemones.“), į butą bus patekta jėga. Jaunuolis durų neatidarė.

Į pagalbą atskubėję Panevėžio apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pareigūnai išpjovė šarvo duris. Dvidešimtmetis sulaikymo metu bandė pulti pareigūnus, tačiau pastarieji operatyviai ir profesionaliai pavartojo specialiąsias priemones ir jaunuolį sulaikė. Jis uždarytas į areštinę.

Dėl pasipriešinimo policijos pareigūnams pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 286 straipsnį („Pasipriešinimas valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui“), numatantį bausmę – viešuosius darbus arba baudą, arba laisvės atėmimą iki trejų metų.

Temos: 1 Panevėžys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min