Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Bendradarbiavimas su Jungtinės Karalystės pareigūnais užkirto kelią merginos pardavimui

Tyrimų duomenys rodo, kad mergaitės, vaikystėje patyrusios seksualinę prievartą, 2,4 karto dažniau pakartotinai ją patiria jau suaugusios.
BFL/Gedimino Savickio nuotr. / Buvo užkirstas kelias lietuvaitės seksualiniam išnaudojimui.
Šaltinis: 15min
0
A A

Po operatyvių Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Klaipėdos rajono policijos komisariato ir Jungtinės Karalystės Londono Metropolitano policijos, koordinuojant Lietuvos kriminalinės policijos biurui, veiksmų užkirstas kelias dar vienos lietuvės seksualiniam išnaudojimui Jungtinėje Karalystėje.

Merginos artimieji į Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Klaipėdos rajono policijos komisariatą pagalbos kreipėsi kovo 3 d. po pietų. Įtariant prekybą žmonėmis, kovo 4 d. rytą informacija perduota Lietuvos kriminalinės policijos biuro Nusikaltimų tyrimo 1-osios valdybos Prekybos žmonėmis tyrimo skyriui.

Šio skyriaus bendradarbiavimas su Londono Metropolitano policijos Žmonių išnaudojimo ir organizuoto nusikalstamumo padaliniu truko tik 4 valandas, kol mergina buvo surasta ir jai suteikta reikiama pagalba.

Vienas asmuo buvo sulaikytas. Šios operacijos sėkmę lėmė ne tik operatyvūs policijos veiksmai, bet ir greita artimųjų reakcija.

Policija atkreipia dėmesį, kad pastaruoju metu padaugėjo pranešimų apie galimus lietuvių pardavimus kitose valstybėse, todėl skatina visuomenę būti atsargią priimant darbo pasiūlymus užsienyje, o patekus į tokią situaciją – nedelsiant pranešti artimiesiems arba patiems kreiptis į artimiausią policijos įstaigą.

Bendras pagalbos telefono numeris 112, Lietuvos kriminalinės policijos biuro Nusikaltimų tyrimo 1-osios valdybos prekybos žmonėmis tyrimo skyrius: prekybazmonemis@policija.lt

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min