Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugpjūčio 11d. 10:47 , atnaujinta: 2011 rugpjūčio 11d. 16:16

Bendrovėje „Marijampolės pieno konservai“ kilo gaisras, žuvo du žmonės

Įvykio vietoje
LNK nuotr. / Įvykio vietoje

Bendrasis pagalbos centras informuoja apie Marijampolėje kilusį gaisrą. Per incidentą žuvo du vyrai. Dar du žmonės apdegė.

Kaip rašoma BPC pranešime, ketvirtadienį apie 10.17 val. gautas pranešimas, kad Marijampolės m., Kauno g. 114, AB „Marijampolės pieno konservų“ kameroje kilo gaisras.

Į įvykio vietą išsiųstos Marijampolės apskrities Priešgaisrinės gelbėjimo valdybos keturios autocisternos ir trys savivaldybės ugniagesių komandos autocisternos.

Papildyta: Apie 11 val. gausios ugniagesių pajėgos dar dirbo įvykio vietoje. Pranešama, kad įmonės patalpos užtvindytos dūmais.

Gelbėtojai skaičiuoja įmonės darbuotojus ir tikrina ar visi spėjo išeiti iš patalpų.

Papildyta: Nuo pat gaisro pradžios buvo pastebėta, kad trūksta dviejų vyrų. Po kiek laiko paaiškėjo, kad abu vyrai žuvo.

Visų pirma, gesinant gaisrą uždūmintose patalpose, buvo aptiktas vienas vyras. Ugniagesiai jį perdavė medikams, šie vyriškį skubiai išgabeno į ligoninę, tačiau jo gyvybės išgelbėti nepavyko.

Vėliau gelbėtojai įmonės patalpose aptiko ir antrą žuvusį vyrą. Spėjama, kad abu vyrai apsinuodijo gaisro dūmais.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Papildyta: Aiškėja, kad gaisras kilo remontuojamame šaldymo įrenginių ceche. Pasak ugniagesių, čia degė šiltinimo medžiagos. Įmonės produkcijos čia nebuvo. Degimas vyko apie 40 kvadratinių metrų plote.

Gaisras visiškai užgesintas apie 12.48 val.

Abu žuvę vyrai rasti toje pačioje patalpoje, kurioje ir kilo gaisras. Kol kas neaišku, ar jie yra įmonės darbuotojai, ar remonto darbus vykdžiusios bendrovės darbuotojai.

Papildyta: Pirminiais duomenimis, remonto darbus ceche vykdė Telšių įmonės „Temidė“ darbininkai. Abu žuvę žmonės, preliminariai, buvo šios įmonės darbuotojai. Vienas žuvęs yra 1963 m. gimęs Marijampolės sav. gyventojas A.J., kitas – 1994 m. gimęs telšiškis Ž.B.

Tuo tarpu ugniagesiai apie 15 val. vis dar dirbo įvykio vietoje.

Papildyta: Paaiškėjo, kad per gaisrą įmonėje nukentėjo dar du žmonės. Dar iki atvykstant ugniagesiams, gaisro metu taip pat nukentėjo (vienam apdegė rankų riešas, kitam pakaušis) M.D. (gim. 1990 m.) ir V.G. (gim. 1954 m.).

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min