Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Berčiūnuose ant atitvaro pasimovusio automobilio vairuotojas policiją nustebino žioplumu

Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Avarijos vietoje
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Sekmadienį apie vidurdienį Panevėžio policijos pareigūnai skubėjo į Berčiūnus. Pranešta, kad prie bažnyčios nuo kelio nuvažiavęs automobilis, kurio vienas šonas nuplėštas.

Paaiškėjo, kad šio automobilio vairuotojas, važiuodamas bažnyčios link, pasimovė ant atitvaro. Metalinė konstrukcija automobilį pervėrė kiaurai – įlindo per priekinį stiklą, išlindo per galinį.

Atitvaras apsisuko ir automobilį švystelėjo į griovį. Smūgio jėga nuplėšė gerokai parūdijusio automobilio šoną ne tik su durelėmis, bet ir su visu rėmu.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje

Manoma, kad automobilį vairavo neblaivus asmuo, kuris, sprukdamas iš įvykio vietos, ketino paslėpti visus įkalčius, kad policija negalėtų nustatyti automobilio savininko. Nuo „Mazda 626“ buvo nuimti valstybiniai numeriai, išimta magnetola, akumuliatorius.

Automobilio vairuotojas netgi subraižė automobilio kėbulo identifikavimo numerį, esantį po variklio gaubtu. Tačiau paaiškėjo, kad automobilį vairavęs asmuo mažai ką nusimano apie transporto priemones.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Subraižytas „Mazda 626“ kėbulo numeris

Identifikacinis kėbulo numeris iškaltas ne tik po variklio gaubtu, variklio skyriuje, bet ir tam tikrose kėbulo vietose. Vairuotojas nežinojo, kad būtent ant išplėšto rėmo ir buvo užklijuotas lipdukas su visa informacija apie automobilį.

Dar vienas bėglio žioplumo pavyzdys – automobilio salone paliktas kvitas. Jame parašyta, kad vairuotojas ar kitas automobilį vairavęs žmogus išvakarėse pylė degalus ir pirko cigaretes. Automobilis įamžintas degalinės vaizdo kamerų įrašuose. Salone taip pat mėtėsi tos pačios rūšies cigarečių, kokios buvo pirktos degalinėje, nuorūkos.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./ Automobilyje „Mazda 626“ rastas kvitas

Manoma, kad automobilyje važiavo vienas žmogus, mat priešingu atveju keleivio pusėje sėdintis asmuo sužalojimų nebūtų išvengęs. Salone kraujo žymių neaptikta.

Policijos pareigūnams surinktų duomenų pakako nustatyti transporto priemonės savininką. Bus aiškinamasi, kas vairavo automobilį. Įvykis tiriamas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min